Zmeny v obsadení R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto  20. – 21.10. 2018 č. 11
18.10.2018, Jozef Pavlík

Zmeny v obsadení R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 20. – 21.10. 2018 č. 11

Zmeny v obsadení R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 20. – 21.10. 2018 č. 11

  

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 11. kolo

20.10. 15.00 Z. Bystrica – Malinovo   Ihnacik, Rataj, Jacečko; Ľupták (D) BFZ za Šuniara  

21.10. 15.00 D. N. Ves „B“ – N. Dedinka   Ubľanský, Rataj, Malovec Ri.; Vnuk (D) za BFZ 

21.10. 15.00 Ch. Grob – Miloslavov   Novický, Kravárik, Štepanovský; Šuniar J. za (D)  

21.10. 15.00 FK Dúbravka – Kráľová p/S   Chalka, Uram, Vargová; Pavlík R. (D) za BFZ  

21.10. 15.00 Jarovce – Danubia H. Šúr   Bláha, Martiš, Malárik za BFZ, Bóc (D) za SFZ 

Seniori VI. liga S6A – 11. kolo

21.10. 10.00 Inter „B“ – Čataj   Uram, Chalka, Vargová; Kroneraff za (D) 

21.10. 15.00 Reca – NMŠK 1922   Ťažký (R) za Batiza, Abrman, Šafárik; Minarovič  

21.10. 15.00 Blatné – Kaplna   Koštrna, Ihnacik, Vány; Schmidt (D) BFZ za Šuniara  

21.10. 15.00 Ekonóm – FK The Dragons   Dubravec, Křivan, Gosiorovský (AR2) BFZ za Ťažkého; Čižmár za (D)  

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 7. kolo

20.10. 10.00 Most p/B – CFK Pezinok   Chalka (R) za Koštrnu, Štepanovský, Ubľanský  

20.10. 15.00 Kráľová p/S – Lozorno   Štepanovský, Ubľanský, Chalka (AR2) za Koštrnu  

Súťaže riadené BFZ

St. dorast SD3R – U19 – 10. kolo 

20.10. 11.00 Ružinov – Rohožník   Srna, Rataj (AR1) za ObFZ-m

Prípravka PMA1 „A“ – 8. kolo 

20.10. 8.45 Vajnory – NMŠK 1922   Gvora za (R)  

20.10. 10.15 Vrakuňa – FKP Dúbravka   Brejka za (R)  

21.10. 9.00 FA Lafranconi – Rača   Pavlík R. za (R)  

21.10. 9.00 Iskra Petržalka – Inter „B“   Kliment za (R) 

Prípravka PMB1 „A“ – 8. kolo 

20.10. 10.00 Vajnory – NMŠK 1922   Gvora za (R)  

21.10. 10.15 FA Lafranconi – Rača   Pavlík R. za (R)  

Prípravka PMC1 „A“ – 8. kolo 

21.10. 9.30 Vajnory – NMŠK 1922   Křivan za (R) 

20.10. 9.00 Vrakuňa – FKP Dúbravka   Brejka za (R)  

21.10. 10.30 Iskra Petržalka – Inter „B“   Kliment za (R) 

Prípravka PMA2 – 8. kolo 

20.10. 9.00 Z. Bystrica – NMŠK 1922 „B“   Turčan za (R)  

Prípravka PMB2 – 8. kolo 

20.10. 10.15 Z. Bystrica – NMŠK 1922 „B“   Turčan za (R)  

Prípravka PMA3 – 8. kolo 

21.10. 14.00 Rača – FKM D. N. Ves   Turčan za (R)  

Prečítané: 73x