11.02.2019, Jozef Pavlík

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 7. KOLA 10.2.2019

11.02.2019, Jozef Pavlík
ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 7. KOLA 10.2.2019
image
Autor: J.PAVLÍK
Zdroj: J.PAVLÍK

Športová hala SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača 

7. kolo (10.2.2019) r.2008 U11

Skupina o 1. – 6. miesto

Bernolákovo – Rača „A“   1:1

Góly: Meňhert – Pajdlhauser 

Rača „B“ – Vrakuňa          1:3

Góly: Lisický – Gyulosi 2x, Hittner    

Vajnory „A“ – Rusovce     5:5

Góly: Lazo 2x, Fintor 2x, Kusala – Koran 2x, Kováč, Grešlík, Obenrauch 

Skupina o 1. – 6. miesto

TABUĽKA                  Z       V      R     P         Skóre      Body 

1. Rača „A“                4        3      1      0           27:3         10

2. Rača „B“                4        3       0      1           16:6          9

3. Vrakuňa                 4        3       0      1            9:10         9

4. Vajnory „A“            4         1       1      2          11:25         4

5. Bernolákovo          4         0      1      3            4:11          1

6. Rusovce                4          0      1      3            7:19         1

Skupina o 7. – 10. miesto

Kalinkovo – Iskra „A“     4:4 

Góly: Fojta 2x, Krajčí, Bognár – Trabalka 2x, Poliačik, Lopu 

Iskra „B“ – NMŠK          1:15

Góly: Kozák – Senechkin 4x, Hromádka 4x, Maniur 2x, Borankay, Makýš, Konečný, Hukel, Šoóš 

ŽK: Kozák 

TABUĽKA           Z       V        R      P           Skóre        Body 

7. NMŠK             2        2        0       0              21:1          6

8. Iskra „A“         2        1        1        0              11:5          4

9. Kalinkovo       2        0        1        1              4:10          1

10. Iskra „B“       2        0        0        2              2:22          0

Skupina 11. – 13. miesto

Kráľová p/S – Vajnory „B“ 5:3

Góly: Rajniak 2x, Klčo, Vlkovič, Knut – Farkaš 2x, Kasander

TABUĽKA            Z       V      R      P        Skóre        Body 

13. Kráľová p/S    2       1      0       1           7:6             3

11. Nová Dedinka 1      1      0        0           3:2            3

12. Vajnory „B“     1       0      0       0            3:5            0


7. kolo (10.2.2019) r.2010 U9  

SKUPINA „A“

NMŠK „B“ – Nová Dedinka  1:3

Góly: Landsmeer – Varga, Brnula, Matus

Vrakuňa – Bernolákovo „A“ 2:8

Góly: Blažíček, Jamošík – Barborka 4x, Ferneš 2x, Čársky, Lukačka 

Ivanka p/D – Vajnory „B“     1:4

Góly: Marosz – Semančin, Koniarik, Frimmer, Tomeček  

Kalinkovo – Rača „A“         8:3

Góly: Hošek 6x, Hrtan, Fojta – Havel 2x, Ščibrány 

TABUĽKA                    Z       V       R     P        Skóre        Body 

1. Kalinkovo               7        6        0       1       33:39          18

2. Rača „A“                7        5        0       2       32:27          15

3. Vajnory „B“            7       4        1        2       44:23          13

4. NMŠK „B“              7       4         0       3        38:15         12

5. Bernolákovo „A“   7      3          1       3        25:17         10

6. Nová Dedinka        7      2          2       3        19:18          8

7. Vrakuňa                 7       1         0        6         13:42         3

8. Ivanka p/D             7       1         0        6         11:34         3

SKUPINA „B“

Vajnory „A“ – FKP Dúbravka    4:2

Góly: Račko J. 2x, Račko L. 2x – Komrska, Tiumcar 

Z. Bystrica – Bernolákovo „B“  0:0

Iskra – Domino                           4:1

Góly: Pétery 2x, Blahút, Žiška - Nosjean

Rača „B“ – NMŠK „A“              1:2

Góly: Massimo – Spusta 2x

TABUĽKA                    Z      V       R       P        Skóre        Body 

1. Vajnory „A“            7       6        0       1         40:12          18

2. FKP Dúbravka       7       4        1        2         27:12          13

3. Z. Bystrica             7       4        1        2          11:9           13

4. Iskra                       7       4        0        3          31:13         12

5. Domino                  7       3        2        2          17:19         11

6. Bernolákovo „B“  7       3        1        3           12:16        10

7. NMŠK „A“             7       1        1         5           6:32          4

8. Rača „B“               7       0        0         7            4:35         0

Stretnutia rozhodovali: Richard Šafárik, Peter Štepanovský

Dozor: Martin Kroneraff 


Prečítané: 163x