27.01.2019, Jozef Pavlík

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 6. KOLA 27.1.2019

27.01.2019, Jozef Pavlík
ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 6. KOLA 27.1.2019
image
Autor: J.PAVLÍK
Zdroj: J.PAVLÍK

Športová hala SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača 

6. kolo (27.1.2019) r.2008 U11

Skupina o 1. – 6. miesto

Rača „A“ – Vajnory „A“ 15:2

Góly: Pajdlhauser 5x, Luknár 4x, Žitný 2x, Lejba 2x, Krpelan 2x – Hlavačka 2x

Vrakuňa – Bernolákovo 4:2

Góly: Gretsch 2x, Šesták, Hudec – Píš 2x   

Rusovce – Rača „B“ 1:7

Góly: Michaliak – Bachan 2x, Almáši, Miniar, Nižnan,Trnka, Červenka Jari

ŽK: Trnka

TABUĽKA                 Z       V       R       P        Skóre       Body 

1. Rača „A“                3        3       0       0           26:2          9

2. Rača „B“                3        3       0       0           15:3          9

3. Vrakuňa                 3        2       0       1             6:9          6

4. Vajnory „A“             3       1        0       2            6:20        3

4. Vajnory „A“             3       1        0       2            6:20         3

6. Rusovce                3        0         0       3           2:14         0

Skupina o 7. – 10. miesto

Iskra „A“ – Iskra „B“ 7:1

Góly: Lopu 3x, Trabalka 2x, Poliačik, Kremnický – Žarnay  

NMŠK – Kalinkovo 6:0

Góly: Maniur 2x, Senechkin 2x, Dorbai 2x

ŽK: Dornai 

TABUĽKA             Z         V      R         P         Skóre        Body 

7. Iskra „A“            1          1      0          0            7:1            3

8. NMŠK               1          1      0          0            6:0            3

9. Iskra „B“            1          0      0          1            1:7            0

10. Kalinkovo        1          0      0          1            0:6            0

Skupina 11. – 13. miesto

Nová Dedinka – Kráľová p/S 3:2

Góly: Potisk, Bognár, Bartos – Faktor, Valentin

ŽK: Masárová – Kállay   

TABUĽKA              Z        V      R        P         Skóre       Body 

11. Nová Dedinka 1         1       0         0           3:2            3

12. Vajnory „B“     0          0       0        0            0:0           0

13. Kráľová p/S   1          0       0         1            2:3           0

  

6. kolo (27.1.2019) r.2010 U9

SKUPINA „A“

Nová Dedinka – Kalinkovo  3:4

Góly: Píš, Bagin, Markovics – Hrtan 2x, Vašš, Schriffel 

Ivanka p/D – Kalinkovo 3:4 (dohrávka 5. kola)

Góly: Kuruc, Esterle, Chaláni – Hrtan 2x, Miklanková 2x

Rača „A“ – Ivanka p/D 6:3 

Góly: Havrilla 3x, Gyepes, Havel, Marčan – Marosz 3x 

Bernolákovo „A“ – NMŠK „B“ 3:1

Góly: Barborka, Čapla, Čársky – Landsmeer 

Vajnory „B“ – Vrakuňa 8:0

Góly: Koniarik 3x, Tomeček 2x, Semančin, Pekur, Marenčík 

  

TABUĽKA                      Z        V        R        P          Skóre         Body 

1. Rača „A“                   6        5         0        1            29:19           15

2. Kalinkovo                 6        5          0        1            25:36           15

3. NMŠK „B“                6        4          0        2             37:12          12

4. Vajnory „B“             6         3          1        2             40:22          10

5. Bernolákovo „A“    6         2          1        3             17:15            7

6. Nová Dedinka         6         1          2         3            16:17            5

7. Ivanka p/D              6          1          0         5            10:30            3

8. Vrakuňa                  6          1          0         5            11:34            3

SKUPINA „B“

FKP Dúbravka – Záh. Bystrica 6:2

Góly: Komrska 3x, Kopecký, Mahamid, Žilinčár – Toth, Chladný 

Bernolákovo „B“ – Rača „B“ 2:0

Góly: Muller, Gažo

NMŠK „A“ – Iskra 1:13

Góly: Papinčák – Pétery 5x, Špánik 3x, Brezovský 3x, Daniš, Major 

Domino – Vajnory „A“ 2:6

Góly: Chudík 2x – Račko j. 4x, Račko L. 2x

TABUĽKA                   Z         V        R        P           Skóre          Body 

1. Vajnory „A“           6          5        0          1             36:10           15

2. FKP Dúbravka       6         4         1          1              25:8            13

3. Z. Bystrica             6          4         0         2               11:9            12

4. Domino                  6          3         2          1              16:15           11

5. Iskra                       6          3         0          3              27:12             9

6. Bernolákovo „B“  6          3          0          3              12:16             9

7. NMŠK „A“              6          0          1          5                4:31            1

8. Rača „B“                6          0          0          6                 3:33           0

Stretnutia rozhodovali: Richard Šafárik, Peter Štepanovský

Dozor: Vladimír Žilavý

Prečítané: 267x