27.01.2020, Jozef Pavlík

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 6. KOLA 26.01.2020

27.01.2020, Jozef Pavlík
ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 6. KOLA 26.01.2020

Výsledky 6. kola ZHL prípraviek 2019/2020

Ročník 2009

Skupina A:

Rača „A“ – Lamač 3:0 

Trnka 2x, Paliatka

Iskra „A“ – Bernolákovo U10 4:3 

Bažík 2x, Medo, Benčík – Lukačka, Švrček, Beňo

FKP Dúbravka – Kalinkovo U11 1:8 

Margala – Záhorák 3x, Michalík 2x,Baka, Krištofík, Kvašňovský

Vajnory U10 – Vrakuňa 5:1 

Semančík 2x, Koniarik 2x, Tomeček – Petrakovic

1. FK Rača Bratislava „A“ 6 6 0 0 52:3 18

2. SFC Kalinkovo „U11“ 6 4 1 1 43:21 13

3. FK Vajnory „U10“ 6 3 1 2 31:27 10

4. FK Lamač Bratislava 6 2 3 1 20:19 9

5. MŠK Iskra Petržalka „A“ 6 2 1 3 25:31 7

6. FKP Dúbravka 6 2 0 4 16:33 6

7. ŠK Vrakuňa Bratislava 6 1 0 5 13:38 3

8. ŠK Bernolákovo „U10“ 6 1 0 5 13:41 3

Rozhodovali: Ihnacik, Rataj, Ťažký

Skupina B:

Bernolákovo U11 – Rača „B“ 5:2 

Píš 4x, Drábik – Ščibrány, Teplý

Vajnory U11 – Iskra „B“ 0:12 

Szep 5x, Trabalka 4x, Kozák M., Kozák P., Heteš

N. Dedinka – Kráľová 9:0 

Masár 3x, Faktor 2x, Bartoš 2x, Kvašai, Doršic

1. MŠK Iskra Petržalka „B“ 6 4 2 0 46:18 14

2. ŠK Bernolákovo „U11“ 5 4 0 1 36:15 12

3. SFC Kalinkovo „U10“ 5 3 1 1 41:25 10

4. FK Rača Bratislava „B“ 5 2 1 2 24:18 7

5. ŠK Nová Dedinka 5 2 0 3 25:21 6

6. MŠK Kráľová pri Senci 5 1 0 4 15:43 3

7. FK Vajnory „U11“ 5 0 0 5 5:52 0

Rozhodovali: Ihnacik, Rataj, Ťažký

Ročník 2011 

Skupina A:

Rača „A“ – Ivanka „A“ 8:0 

Záleský 4x, Gnojčák 3x, Rešovský

Vajnory bieli – FKP Dúbravka  5:7 

Németh 2x, Dlugolinský 2x, Jeluš – Drančák 3x, Pračko 2x, Mislovič 2x

Kráľová – Lamač 1:7

Jaráš – Vavrinčík 3x,Ondriš 2x, Šindler 2x

1. FK Rača Bratislava „A“ 5 5 0 0 48:8 15

2. SFC Kalinkovo „U8“ 5 5 0 0 30:6 15

3. FK Lamač Bratislava 6 3 0 3 30:14 9

4. FK Ivanka pri Dunaji „A“ 5 2 0 3 16:23 6

5. FKP Dúbravka 5 2 0 3 15:42 6

6. MŠK Kráľová pri Senci 5 1 0 4 16:25 3

7. FK Vajnory „bieli“ 5 0 0 5 9:46 0

Rozhodovali: Ihnacik, Rataj, Ťažký

Skupina B:

Vrakuňa – N. Dedinka 7:1 

Dubovský 3x, Gregor 2x, Badžgoň, Tallo – Badín

Ivanka „B“ – Vajnory modrí 1:2 

Suchánek – Bahul, Valček

Iskra – Kalinkovo U9 1:7  

Henry – Hrazdílek 3x ,Miklánková 2x,Taha, Nagy  

Rača „B“ – Vrakuňa (predohrávka 7. kola) 1:4

Sučanský – Gregor 3x, Dubovský

1. ŠK Vrakuňa Bratislava 6 6 0 0 40:9 18

2. SFC Kalinkovo „U9“ 6 5 0 1 48:16 15

3. FK Rača Bratislava „B“ 6 2 1 3 24:20 7

4. ŠK Nová Dedinka 5 2 1 2 23:24 7

5. MŠK Iskra Petržalka 5 1 2 2 19:18 5

6. FK Vajnory „modrí“ 5 1 0 4 8:30 3

7. FK Ivanka pri Dunaji „B“ 5 0 0 5 4:49 0

Rozhodovali: Ihnacik, Rataj, Ťažký

Prečítané: 195x