ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 3. KOLA 16.12.2018
17.12.2018, Jozef Pavlík

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 3. KOLA 16.12.2018

17.12.2018, Jozef Pavlík
ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 3. KOLA 16.12.2018

Športová hala SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača 

3. kolo r.2008 U11 16.12.2018

SKUPINA „A“

Rusovce – Nová Dedinka  4:1

Góly: Michaliak 2x, Vician, Jeleník – Lorincz 

Vrakuňa – NMŠK  10:2 

Góly: Petrovič 3x, Bálint 3x, Pajerský 2x, Šesták, Cserepka – Dornai, Hukel

Nová Dedinka – Vajnory „B“ 8:1 (predohrávka 7. kola) 

Góly: Lorinc 3x, Meszaros 2x, Kolek 2x, Bognar – Blaho 

Iskra „A“ – Rača „A“  1:4

Góly: Trabalka – Pajdlhauser 2x, Kocian, Tfer 

TABUĽKA                   Z            V        R          P         Skóre          Body

1. Rača „A“                3            3         0           0           32:3              9

2. Vrakuňa                  3            2         0           1           15:7              6

3. Iskra „A“                4            2          0           2           12:9             6

4. Rusovce                3             2          0           1            7:4              6

5. Nová Dedinka       4             2          0           2           14:13           6

6. Vajnory „B“           3            1           0           2            6:32            3 

7. NMŠK                    4             0          0            4            6:24            0 


SKUPINA „B“

Vajnory „A“ – Kráľová p/S  7:0

Góly: Kráľovič 3x, Fintor 2x, Lazo, Kusala 

Kalinkovo – Iskra „B“  6:4

Góly: Fojta 4x, Záhorák 2x – Kozák M., Kozák P., Abrman, Žarnay 

Bernolákovo – Rača „B“  1:3

Góly: Luis Sebastian – Bachan 3x  

TABUĽKA                  Z            V        R          P         Skóre          Body

1. Rača „B“               3            3         0          0            14:2            9

2. Vajnory „A“          3            2         0          1             11:5            6

3. Bernolákovo        3            1         0          2               6:8            3

4. Iskra „B“              3            1         0          2               9:12          3

5. Kalinkovo            3            1         0          2               9:15          3

6. Kráľová p/S         3            1         0          2               6:13          3


3.kolo r.2010 U9 16.12.2018

SKUPINA „A“

Vrakuňa – Ivanka p/D  8:0

Góly: Minarčin 3x, Babulic 2x, Gogh, Lukáč, Ricotti

Bernolákovo „A“ – Rača „A“ 2:4

Góly: Brna, Lukačka – Havel 2x, Hybský, Marčan 

NMŠK „B“ – Kalinkovo  4:6

Góly: Federič 2x, Landsmer, Krupec – Hrtan 2x, Kolínek 2x, Vašš, Fojta

Vajnory „B“ – Nová Dedinka 3:3

Góly: Koniarik 3x – Gereki, Válek, Masár

TABUĽKA                   Z       V        R       P        Skóre          Body 

1. Rača „A“               3         3        0       0           18:5             9

2. NMŠK „B“             3         2        0       1           19:7             6

3. Kalinkovo              3        2        0        1            8:28           6

4. Vajnory „B“           3        1        1        1           28:13          4

5. Nová Dedinka        3       1        1         1            8:7            4

6. Bernolákovo „A“  3        1        0         2            8:7            3

7. Vrakuňa                 3        1        0         2           9:14           3

8. Ivanka p/D             3        0        0         3           1:18           0

SKUPINA „B“

FKP Dúbravka – NMŠK „A“ 6:1 

Góly: Komrska 4x, Žilinčár 2x – Papinčak 

Domino – Bernolákovo „B“  4:2

Góly: Chudík 2x, Balejc, Zelenay – Chromiak 2x

Z. Bystrica – Rača „B“ 3:0

Góly: Toth, Abiodun, Chladný 

Vajnory „A“ – Iskra 7:3

Góly: Račko L. 4x, Račko J. 2x, Sivý – Daniš, Rebroš, Brezovský 

TABUĽKA                         Z       V         R          P        Skóre       Body

1. Z. Bystrica                   3        3          0          0           7:1           9

2. Domino                        3        2         1           0           9:5           7

3. FKP Dúbravka            3         2         0           1          12:3          6

4. Vajnory „A“                3         2         0            1          13:8         6

5. Bernolákovo „B“       3         1         0            2           7:10        3

5. Iskra                           3         1          0            2            4:8         3

7. NMŠK „A“                  3         0         1            2            3:10       1

8. Rača „B“                   3          0         0            3            3:13       0

Stretnutia rozhodovali: Daniel Ihnacik, Miroslav Ťažký

Dozor: Milan Brody st. 

Prečítané: 232x