ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 2. KOLA 9.12.2018
12.12.2018, Jozef Pavlík

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 2. KOLA 9.12.2018

12.12.2018, Jozef Pavlík
ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 2. KOLA 9.12.2018

Športová hala SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača 

2. kolo r.2008 U11 9.12.2018

SKUPINA „A“

NMŠK – Iskra „A“  2:5

Góly: Čáčo, Dornai – Trabalka 4x, Lacko

Rusove – Iskra „A“  2:1 (predohrávka 7. kola)

Góly: Čačka,Krajcer – Szép 

Nová Dedinka – Vrakuňa  4:3 

Góly: Ivanová 2x, Bognár, Potisk – Šestak, Horinek, Melich 

Rača „A“ – Vajnory „B“  24:0

Góly: Tafer 5x, Sobolič 5x, Kalata 3x, Pajdlhauser 3x, Dzuba 2x, Pitoňák 2x, Luknár 2x, Krpelan 2x

TABUĽKA                Z       V      R     P     Skóre     Body  

1. Rača „A“              2       2       0      0       28:2        6

2. Iskra „A“              3       2       0      1       11:5        6

3. Vrakuňa                2       1      0      1         5:5         3

4. Rusovce               2       1      0      1         3:3         3

5. Nová Dedinka      2       1      0      1         5:8         3

6. Vajnory „B“          2       1      0      1        5:24        3 

7. NMŠK                   3        0      0      3       4:14         0

  

SKUPINA „B“

Iskra „B“ – Bernolákovo  2:5

Góly: Kozák 2x – Píš 4x, Lukáč 

Rača „B“ – Vajnory „A“  5:1

Góly: Lisický 2x, Štrolenič 2x, Bednarik – Lazo

Kráľová p/S – Kalinkovo  5:3

Góly: Rajniak 5x – Krajči 3x  

TABUĽKA                Z       V      R     P     Skóre     Body 

1. Rača „B“             2       2       0      0       11:1         6

2. Kráľová p/S        2       1        0      1        6:6         3

3. Bernolákovo      2        1       0       1       5:5         3

4. Iskra „B“            2        1       0       1       5:6          3

5. Vajnory „A“       2        1        0       1      4:5          3

6. Kalinkovo          2        0        0       2     3:11         0


2.kolo r.2010 U9 9.12.2018

SKUPINA „A“

Rača „A“ – Vajnory „B“  10:2

Góly: Ščijrak4x, Markovič 2x, Puliš 2x, Havran, Gyepes – Tomeček, Koniarik

Kalinkovo – Bernolákovo „A“ 2:1

Góly: Hošek 2x – Lukačka 

Nová Dedinka – Vrakuňa  4:0

Góly: Gerek 2x, Masár 2x

Ivanka p/D – NMŠK „B“  0:5

Góly: Lányi 2x, Miezga 2x, Holdoš

TABUĽKA                     Z       V      R     P     Skóre     Body  

1. NMŠK „B“               2          2     0      0       15:1        6

2. Rača „A“                 2          2     0      0        14:3       6

3. Vajnory „B“             2         1      0      1       25:10      3

4. Bernolákovo „A“    2         1      0      1         6:3        3

5. Nová Dedinka         2         1       0      1         5:4        3

6. Kalinkovo                2         1       0      1        2:24       3

7. Ivanka p/D               2         0       0       2        1:10       0

8. Vrakuňa                   2         0       0       2         1:14      0


SKUPINA „B“

Rača „B“ – FKP Dúbravka 1:6 

Góly: Zajko – Komrsva 2x, Mojžiš 2x, Slabej, Arnold 

Bernolákovo „B“ – Vajnory „A“ 2:5

Góly: Gažo, Chromiak – Račko J. 3x, Račko L. 2x

Iskra – Z. Bystrica 0:1

Góly: Poór

NMŠK „A“ – Domino  1:1

Góly: Kusý – Cibula 

TABUĽKA                     Z       V      R     P     Skóre     Body  

1. Z. Bystrica                2        2      0     0        4:1          6

2. Domino                     2        1       1    0        5:3          4

3. FKP Dúbravka          2        1       0    1        6:2          3

4. Vajnory „A“              2        1        0    1        6:5          3

5. Iskra                          2        1        0    1        1:1          3

6. Bernolákovo „B“     2         1        0    1        5:6         3

7. NMŠK „A“                2          0       1     1        2:4        1

8. Rača „B“                  2          0       0      2       3:10       0

  

Stretnutia rozhodovali: Richard Malovec, Richard Šafárik

Dozor: Vladimír Žilavý 

Prečítané: 202x