ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 2. KOLA 17.12.2017
18.12.2017, Jozef Pavlík

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 2. KOLA 17.12.2017

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 2. KOLA 17.12.2017

2.kolo r. 2007 U11 17.12.2017

FKP Dúbravka – Rusovce  9 : 1  Marko 5x, Šimkovič, Bobek, Prokop, Svitko – Lošonský   

Vajnory „B“ – Ivanka p/D  0 : 21  Glodič 6x, Fröhlich 4x, Brnula 4x, Drobec 4x, Zapletal 2x, Smriga   

Rača „B“ – Kalinkovo  5 : 10  Luknár 3x, Hullman 2x – Pilát 7x, Prídený 2x, Krajčí

Vajnory „A“ – Rača „A“  0 : 14  Karul 5x, Kadlečík 3x, Jurdík 3x,Brňák, Androvič, Brinza,

Lamač – Iskra Petržalka  3 : 7  Vančo 2x, Horváth – Mikula 2x, Kyselica, Dulla, Adamčík, Gerhát, Pribiš

9.kolo – predohrávka r. 2007 U11 17.12.2017

FKP Dúbravka – Rača „A“  2 : 3  Bobek, Švitko – Jurdík 2x, Kadlečík

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. Rača „A“                3       2       1       0         24:9                   7

2. Ivanka p/D              2       2       0       0         27:3                   6

3. FKP Dúbravka       3       2       0       1         15:6                   6

4. Rača „B“                3       1       1       1        23:20                 4

5. Kalinkovo               2       1       0       1         12:9                   3

6. Iskra Petržalka      2       1       0       1         10:9                    3

7. Lamač                     2       1       0       1          8:8                   3

8. Vajnory „A“            3       1       0       2       15:28                  3

9. Rusovce                 2       0       0       2          2:14                 0

10. Vajnory „B“          2       0       0       2          3:33                 0

Rozhodovali: Rastislav Tanglmayer, Dominik Tanglmayer

 

2.kolo r. 2009 U9 17.12.2017

Rača „A“ – Ivanka p/D  6 : 0  Lisický 2x, Paliatka, Bachan, Štrokendl, Humeník    

Rača „B“ – D. N. Ves  1 : 9  Ščibrány – Chandoga 4x, Malík 3x, Tomka, Grlický 

Slovan – Iskra Petržalka  2 : 4  Liďák 2x – Trabalka 3x, Kremnický

N. Dedinka – Kalinkovo  2 : 5  Bartoš, Krašai – Baka 3x, Fojta 2x 

Lamač – Bernolákovo  0 : 4  Piš 2x, Michalec, Kažimír  

9.kolo – predohrávka r. 2009 U9 17.12.2017

N. Dedinka – Ivanka p/D  1 : 2  Kállay – Mlynárik, Major

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. Rača „A“                3       3       0       0       20:3          9

2. D. N. Ves                 2       2       0       0       13:2          6

3. Kalinkovo               2       2       0       0          7:3          6

4. Bernolákovo          2       1       1       0          7:3          4

5. Iskra Petržalka      2       1       1       0          7:5           4      

6. Ivanka p/D              3       1       1       1         5:10          4

7. Rača „B“                3       0       1       2         5:17          1

8. Lamač                     2       0       0       2          1:6          0

9. N. Dedinka             3       0       0       3          4:11         0

10. Slovan                   2       0       0       2          4:13        0

Stretnutia rozhodovali: Rastislav Tanglmayer, Dominik Tanglmayer

        

 

Prečítané: 198x