ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M PROGRAM 3. KOLA 7.1.2018
04.01.2018, Jozef Pavlík

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M PROGRAM 3. KOLA 7.1.2018

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M PROGRAM 3. KOLA 7.1.2018

Športová hala SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača

3. kolo (7.1.2018) r. 2007

09,00 – 09,45    Kalinkovo – Vajnory „A“

09,50 – 10,35    Rusovce – Rača „B“

10,40 – 11,25    Lamač – Kalinkovo            (predohrávka 9. kola)

11,30 – 12,15    Rača „A“ – Vajnory „B“

12,20 – 13,05    Ivanka p/D – Lamač

13,10 – 13,55    Iskra Petržalka – FKP Dúbravka

 

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. Rača „A“                3       2       1       0         24:9                   7

2. Ivanka p/D              2       2       0       0         27:3                   6

3. FKP Dúbravka       3       2       0       1         15:6                   6

4. Rača „B“                3       1       1       1         23:20                4

5. Kalinkovo               2       1       0       1         12:9                   3

6. Iskra Petržalka      2       1       0       1         10:9                   3

7. Lamač                     2       1       0       1          8:8                   3

8. Vajnory „A“            3       1       0       2       15:28                   3

9. Rusovce                 2       0       0       2          2:14                  0

10. Vajnory „B“                   2       0       0       2          3:33        0

 

3. Kolo (7.1.2018) r. 2009

14,00 – 14,35    Iskra Petržalka – Lamač

14,40 – 15,15    Ivanka p/D – Slovan

15,20 – 15,55    Lamač – D. N. Ves              (predohrávka 9. kola)

16,00 – 16,35    Kalinkovo – Rača „B“

16,40 – 17,15    D. N. Ves – Rača „A“

17,20 – 17,55    Bernolákovo – N. Dedinka

 

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. Rača „A“                3       3       0       0       20:3          9

2. D. N. Ves                 2       2       0       0       13:2          6

3. Kalinkovo               2       2       0       0          7:3          6

4. Bernolákovo          2       1       1       0          7:3          4

5. Iskra Petržalka      2       1       1       0          7:5          4      

6. Ivanka p/D              3       1       1       1         5:10        4

7. Rača „B“                3       0       1       2         5:17         1

8. Lamač                     2       0       0       2          1:6          0

9. N. Dedinka             3       0       0       3          4:11        0

10. Slovan                 2       0       0       2          4:13        0

Prečítané: 214x