05.09.2019, Jozef Pavlík

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 9. - 19.9. 2019 č. 7

05.09.2019, Jozef Pavlík
Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 9. - 19.9. 2019 č. 7
image

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 6. kolo

14.9. 16.30 Jarovce – Iskra Petržalka  Śtepanovský, Safárik,Bočák Jo.; Ľupták

14.9. 16.30 Miloslavov – Inter ,,B”  Knopp, Rataj, Vargová; Randa

15.9. 16.30 Igram – N. Dedinka  (R), (AR1), (AR2); (D)

15.9. 16.30 Z. Bystrica – Krasňany  (R), (AR1), (AR2); (D)

15.9. 16.30 Danubia H. Šúr – Malinovo  Knopp, Chalka, Křivan; (D)

15.9. 16.30 Ch. Grob – D. N. Ves ,,B”  Koštrna, Vány, Sidenko; Šuniar

15.9. 16.30 Kráľová p/S – FK Mariathal  Malovec Ri., Takáč, Vargová; (D)

Seniori VI. liga S6A – 4. kolo

14.9. 16.30 Bernolákovo ,,B” – Hamuliakovo  Malovec Ri., Malovec Ro., Chalka; Múčka

14.9. 16.30 Ekonóm – FK The Dragons  Kravárik, Lacena, Stolárik; Blecha

15.9. 16.30 Tomášov ,,B” – NMŠK 1922  Bočák Jo., Šafárik, Tanglmayer D.; Lehuta

15.9. 16.30 Blatné – Vrakuňa ,,B“  Šusták ,Malovec Ro., Abrman; Ľupták

15.9. 16.30 Čataj – FK Kozmos  Ihnacík, Stolárik, Turčan; Randa

15.9. 16.30 Reca – Kaplna  Štepanovský, Kravárik, Rataj; Vyletel

St. žiaci SZM „A“ – 4. kolo

15.9. 9.00 NMŠK 1922 ,,B” – Malinovo  Malovec Ro.

15.9. 9.00 Vajnory – Ivanka p/D  Křivan

15.9. 11.00 D. Lužná – Jarovce  Bočák Jo.

15.9. 11.00 Most p/B – Vrakuňa ,,B”  Vargová

15.9. 13.30 Miloslavov – Scorpions  Chalka

St. žiaci SZM „A“ – 5. kolo

17.9. 16.00 (UTOROK) Vrakuňa ,,B” – D. Lužná  Stolárik

St. žiaci SZM „B“ – 1. kolo

11.9. 17.00 (STREDA) Lamač – Kaplna  Ihnacík

St. žiaci SZM „B“ – 4. kolo

14.9. 9.00 Ružinov – MŠK Senec ,,B”  Šafárik

14.9. 12.30 Z. Bystrica – FK Dúbravka  Šusták

15.9. 10.30 FA Lafranconi – Kaplna  Rataj

15.9. 13.00 Iskra Petržalka – Kráľová p/S  Lacena

15.9. 15.30 Domino ,,B” – Blatné  (R) 

Ml. žiaci MZM „A“ – 1. kolo

11.9. 17.45 (STREDA) FA Lafranconi – FK Mariathal  Křivan

Ml. žiaci MZM „A“ – 3. kolo

14.9. 9.00 FKM D. N. Ves – Rovinka  Stolárik

14.9. 10.00 Iskra Petržalka – Lamač  Lehuta

15.9. 9.00 FA Lafranconi – Z. Bystrica  Rataj

15.9. 11.00 Ch. Grob – FK Dúbravka  Koštrna

15.9. 11.00 Ružinov – Malinovo  Takáč

15.9. 11.00 Vajnory – FK Mariathal  Křivan

15.9. 13.30 Tomášov – Stupava ,,B”  Marczell

Ml. žiaci MZM „A“ – 12. kolo

18.9. 16.00 (STREDA) FK Dúbravka – Stupava ,,B”   Abrman

18.9. 16.00 (STREDA) Rovinka – Malinovo  Bočák Jo. 

18.9. 16.00 (STREDA) FKM D. N. Ves – Lamač  Křivan

18.9. 16.00 (STREDA) Ružinov – Vajnory  Vargová

18.9. 16.00 (STREDA) FA Lafranconi – Iskra Petržalka  Rataj

18.9. 17.00 (STREDA) Ch. Grob – Z. Bystrica  Koštrna

19.9. 16.00 (ŠTVRTOK) Tomášov – FK Mariathal  Marczell

Ml. žiaci MZM „B“ – 1. kolo

9.9. 17.30 (PONDELOK) Čunovo – D. Lužná  Štepanovský 

11.9. 17.30 (STREDA) N. Dedinka – FK Dúbravka  Marczell

Ml. žiaci MZM „B“ – 3. kolo 

14.9. 13.30 Miloslavov – MŠK Senec ,,B”  Vargová

15.9. 9.00 D. Lužná – Vrakuňa ,,B”  Bočák Jo. 

15.9. 10.00 Jarovce – Rovinka ,,B”  Abrman

15.9. 11.00 NMŠK 1922 ,,B” – Ivanka p/D  Kravárik

15.9. 13.00 Kalinkovo - N. Dedinka  (R) za BFZ

15.9. 14.00 Domino ,,B” – FK Dúbravka ,,B”  Stolárik

15.9. 15.00 Iskra Petržalka ,,B” – Čunovo  Lacena

Ml. žiaci MZM „B“ – 12. kolo

18.9. 16.00 (STREDA) N. Dedinka – Ivanka p/D  Šusták

18.9. 16.00 (STREDA) Domino ,,B” – Vrakuňa ,,B”  Gvora

18.9. 16.00 (STREDA) Kalinkovo – Rovinka ,,B”  Randa

18.9. 16.00 (STREDA) Miloslavov – Čunovo   (R)

18.9. 16.00 (STREDA) NMŠK 1922 ,,B” – Iskra Petržalka ,,B”  Tanglmayer D.

18.9. 16.00 (STREDA) D. Lužná – Jarovce  Bočák Jo.

19.9. 16.00 (ŠTVRTOK) FK Dúbravka ,,B” – MŠK Senec ,,B”  Abrman

Medzinárodný turnaj „Memoriál Miloša Sedramača“ U8

14.9. 8.30-14.00  Tanglmayer za BFZ, Křivan (HP FK Rača)

Súťaže riadené BFZ

St. dorast SD3R – U19 – 6. kolo 

14.9. 13.45 Bernolákovo – D. Lužná  Chalka, Malovec Ri, Malovec Ro. 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 6. kolo 

15.9. 14.00 MŠK Senec – Rača  Turčan, Stolárik, Ihnacík ( HPČataj) 

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 5. kolo

14.9. 15.30-17.00 Rača – FC IMAS  Tanglmayer za BFZ, Křivan 

Prípravka PMA1 (sk. A) – 9. kolo

11.9. 17.45 (STREDA) Z. Bystrica – NMŠK 1922  Šusták

12.9. 18.00 (ŠTVRTOK) Iskra Petržalka – Vrakuňa  Lehuta  

12.9. 18.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Rača „B“  Ihnacik

12.9. 18.00 (ŠTVRTOK) FK Dúbravka – FA Lafranconi  Malovec Ro.

Prípravka PMA1 (sk. A) – 2. kolo

14.9. 8.45 Vajnory – Iskra Petržalka  Rataj

14.9. 9.00 FA Lafranconi – NMŠK 1922  Ľupták

14.9. 9.30 Z. Bystrica – Vrakuňa  Šusták

15.9. 9.00 FK Dúbravka – Rača „B“  (R)

Prípravka PMA1 (sk. A) – 3. kolo

18.9. 17.00 (STREDA) Rača „B“ – FA Lafranconi  (R)

Prípravka PMB1 (sk. A) – 9. kolo

11.9. 17.45 (STREDA) Z. Bystrica – NMŠK 1922   (R)

12.9. 18.00 (ŠTVRTOK) Iskra Petržalka – Vrakuňa   Gvora

12.9. 18.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Rača „B“  Rataj

12.9. 18.00 (ŠTVRTOK) FK Dúbravka – FA Lafranconi   Abrman

Prípravka PMB1 (sk. A) – 2. kolo

14.9. 10.00 Vajnory – Iskra Petržalka  Rataj

14.9. 10.30 FA Lafranconi – NMŠK 1922  Ľupták

14.9. 9.30 Z. Bystrica – Vrakuňa  Malovec Ro.

15.9. 10.30 FK Dúbravka – Rača „B“  Randa

Prípravka PMB1 (sk. A) – 3. kolo

18.9. 17.00 (STREDA) Rača „B“ – FA Lafranconi  Tanglmayer D.

Prípravka PMC1 (sk. A) – 9. kolo

11.9. 16.30 (STREDA) Z. Bystrica – NMŠK 1922  Šusták  

12.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Iskra Petržalka – Vrakuňa  Gvora 

12.9. 16.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Rača  Ihnacik

12.9. 16.30 (ŠTVRTOK) FK Dúbravka – FA Lafranconi  Abrman  

Prípravka PMC1 (sk. A) – 2. kolo

14.9. 11.15 Vajnory – Iskra Petržalka   Rataj

14.9. 12.00 FA Lafranconi – NMŠK 1922  Ľupták 

14.9. 10.45 Z. Bystrica – Vrakuňa  Šusták

15.9. 9.00 FK Dúbravka – Rača  Randa

Prípravka PMC1 (sk. A) – 3. kolo

18.9. 17.00 (STREDA) Rača – FA Lafranconi  (R)

Prípravka PMA2 – 2. kolo

14.9. 8.30 Domino „B“ – NMŠK 1922 „B“  Randa

14.9. 10.30 FKM D. N. Ves – Rusovce  Randa

Prípravka PMA2 – 5. kolo

12.9. 18.00 (ŠTVRTOK) FKM D. N. Ves – Domino „B“  Tanglmayer D. 

Prípravka PMB2 – 2. kolo

14.9. 8.30 Domino „B“ – NMŠK 1922 „B“  Malovec Ri.

14.9. 11.30 FKM D. N. Ves – Rusovce  Randa

Prípravka PMB2 – 5. kolo

12.9. 17.00 (ŠTVRTOK) FKM D. N. Ves – Domino „B“  Tanglmayer D.

Prípravka PMA3– 2. kolo

14.9. 9.30 Lamač – Jarovce  Malovec Ri.

15.9. 11.00 Čunovo – FKP Dúbravka „B“  (R)

15.9. 14.30 Vrakuňa „B“ – Iskra Petržalka „B“  (R)

Prípravka PMA3– 9. kolo

18.9. 17.00 (STREDA) Iskra Petržalka „B“ – Vrakuňa „B“   (R)

19.9. 17.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka „B“ – Čunovo  Rataj

19.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Jarovce – Lamač  Gvora

Prípravka PMC2 (sk. B) – 11. kolo

12.9. 18.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa „B“ – FKM D. N. Ves  Martiš

Prípravka PMC2 (sk. B) – 11. kolo

15.9. 13.15 Vrakuňa „B“ – Kráľová p/S  (R) 

Prípravka PMC2 (sk. B) – 10. kolo

19.9. 17.30 (ŠTVRTOK) FKM D. N. Ves – Rovinka   Šusták

Prečítané: 158x