Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto  9. – 17.10. 2018 č. 10
05.10.2018, Jozef Pavlík

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 9. – 17.10. 2018 č. 10

05.10.2018, Jozef Pavlík
Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 9. – 17.10. 2018 č. 10

  

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 10. kolo

13.10. 9.00 Miloslavov – D. N. Ves ,,B”   Knopp, Křivan, Rataj; Minarovič

13.10. 10.30 Krasňany – FK Dúbravka   Batiz, Ubľanský, Révai; Lehuta  

13.10. 15.30 N. Dedinka – Hamuliakovo   Chalka, Dubravec, Jacečko; (D) 

14.10. 15.30 Igram – Z. Bystrica   Koštrna, Ťažký, Štepanovský; (D) 

14.10. 15.30 Malinovo – Jarovce   (R), (AR1), (AR2); (D) 

14.10. 15.30 Danubia H. Šúr – Iskra Petržalka   Ihnacik, Chalka, Rataj; (D) 

14.10. 15.30 Kráľová p/S – Ch. Grob   Jacečko, Knopp, Uram; Kroneraff 

Seniori VI. liga S6A – 10. kolo

13.10. 15.30 FK The Dragons – FK Mariathal   Abrman, Vány, Ihnacik; Kroneraff 

14.10. 10.00 Inter ,,B” – Reca   Kravárik, Dubravec, Vány; (D)  

14.10. 15.30 Čataj – Tomášov ,,B”   Ubľanský, Batiz, Abrman; Minarovič  

14.10. 15.30 Kaplna – Ekonóm   Bočák Jo., Křivan, Mészáros S.; Žilavý   

14.10. 15.30 NMŠK 1922 – Blatné   Šusták, Révai, Vargová; Múčka  

St. žiaci SZM „A“ – 13. kolo

10.10. 15.30 (STREDA) Inter „B“ – Most p/B   Vargová 

10.10. 15.30 (STREDA) Kráľová p/S – Lamač   Marczell 

10.10. 15.30 (STREDA) Z. Bystrica – Ružinov   Ťažký 

10.10. 15.30 (STREDA) Iskra Petržalka – D. Lužná   Šusták 

St. žiaci SZM „A“ – 8. kolo

13.10. 9.00 Ružinov – Most p/B   Abrman

13.10. 10.00 D. Lužná – Kaplna   Bočák Jo.

13.10. 11.30 Z. Bystrica – Kráľová p/S   Šusták  

13.10. 13.15 Iskra Petržalka – Inter ,,B”   Mészáros S.

St. žiaci SZM „A“ – 14. kolo

17.10. 15.30 (STREDA) Lamač – Inter ,,B”   Batiz

St. žiaci SZM „A“ – 2. kolo

17.10. 16.00 (STREDA) Most p/B – Z. Bystrica   Vargová

St. žiaci SZM „B“ – 13. kolo 

10.10. 15.30 (STREDA) Blatné – Senec „B“   Dubravec

10.10. 15.30 (STREDA) NMŠK 1922 „B“ – FK Dúbravka   Tanglmayer 

10.10. 15.30 (STREDA) Vajnory – Jarovce   Křivan 

10.10. 15.30 (STREDA) Miloslavov – Ivanka p/D   Hajnala

St. žiaci SZM „B“ – 8. kolo 

13.10. 13.00 Senec ,,B” – Jarovce    Štepanovský

14.10. 13.00 Miloslavov – Vajnory   Chalka 

14.10. 13.30 Ivanka p/D – FK Dúbravka   (R) za BFZ

14.10. 16.00 Domino ,,B” – NMŠK 1922 ,,B”   Takáč

Ml. žiaci MZM „A“ – 15. kolo 

10.10. 15.30 (STREDA) Malinovo – Rovinka   Randa  

10.10. 15.30 (STREDA) FC Petržalka „D“ – FKM D. N. Ves   Ihnacik 

10.10. 15.30 (STREDA) Jarovce – Kalinkovo   (R)  

10.10. 15.30 (STREDA) Senec „C“ – NMŠK 1922 „B“   (R) 

10.10. 15.30 (STREDA FK Mariathal – Z. Bystrica   (R)  

10.10. 15.30 (STREDA) Domino „D“ – Tomášov   Vanek  

10.10. 15.30 (STREDA) FA Lafranconi – Ružinov    Vány  

11.10. 16.30 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – Iskra Petržalka   Marczell

Ml. žiaci MZM „A“ – 14. kolo

13.10. 11.00 Malinovo – FKM D. N. Ves   Marczell  

Ml. žiaci MZM „A“ – 8. kolo 

13.10. 12.00 Jarovce – Domino ,,D”   Uram 

13.10. 14.00 Ivanka p/D – Senec ,,C”   Marczell 

13.10. 15.15 Iskra Petržalka – Kalinkovo   Kravárik 

14.10. 9.00 FA Lafranconi – FC Petržalka ,,D”   Rataj 

14.10. 9.30 Rovinka – FK Mariathal   Vargová 

14.10. 10.00 Z. Bystrica – NMŠK 1922 ,,B”   Ťažký 

14.10. 11.00 Ružinov – Malinovo   Takáč 

14.10. 13.00 Tomášov – FKM D. N. Ves   Rataj 

Ml. žiaci MZM „B“ – 15. kolo 

9.10. 15.30 (UTOROK) Iskra Petržalka „B“ – Scorpions   Štepanovský 

10.10. 15.30 (STREDA) Čunovo – N. Dedinka   (R) 

10.10. 15.30 (STREDA) Vrakuňa „B“ – Lamač   Knopp 

10.10. 15.30 (STREDA) FK Dúbravka – Vajnory   Štepanovský 

10.10. 15.30 (STREDA) Danubia H. Šúr – Domino „B“   (R) 

Ml. žiaci MZM „B“ – 8. kolo 

13.10. 11.00 N. Dedinka – Iskra Petržalka   Koštrna 

13.10. 13.30 Inter ,,D” – Kráľová p/S   Vány 

13.10. 14.00 Scorpions – Vajnory   Uram  

13.10. 15.00 Senec ,,B” – Ch. Grob   Štepanovský 

14.10. 11.00 Danubia H. Šúr – FK Dúbravka   Marczell 

14.10. 14.30 Domino ,,B” – Lamač   Randa  

Ml. žiaci MZM „B“ – 9. kolo 

17.10. 16.00 (STREDA) Vrakuňa ,,B” – Senec ,,B”   Marczell

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 6. kolo

13.10. 10.00 Most p/B – Kráľová p/S   Jacečko, Chalka, Takáč  

14.10. 13.00 CFK Pezinok – V. Leváre   (R) za BFZ

Súťaže riadené BFZ

Prípravka PMA1 „A“ – 6. kolo 

11.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Rača   Štepanovský (HP Drieňova)

13.10. 8.45 Vajnory – FK Dúbravka   (R)  

13.10. 10.15 Vrakuňa – FA Lafranconi   (R)  

14.10. 9.00 Iskra Petržalka – NMŠK 1922   (R)  

Prípravka PMB1 „A“ – 6. kolo 

11.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Rača   (R) (HP Drieňova)

13.10. 10.00 Vajnory – FK Dúbravka   (R)  

14.10. 9.00 Iskra Petržalka – NMŠK 1922   (R)  

Prípravka PMC1 „A“ – 6. kolo 

11.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Rača   Štepanovský (HP Drieňova)

13.10. 11.15 Vajnory – FK Dúbravka   (R)  

13.10. 9.00 Vrakuňa – FA Lafranconi   (R)  

14.10. 10.30 Iskra Petržalka – NMŠK 1922   (R)  

Prípravka PMA2 – 7. kolo

13.10. 8.30 Domino „B“ – Z. Bystrica   (R)   

Prípravka PMB2 – 7. kolo

13.10. 8.30 Domino „B“ – Z. Bystrica   (R)   

Prípravka PMA3 – 7. kolo

13.10. 10.00 Jarovce – Lamač   (R)

13.10. 14.00 Lok. D. N. Ves – Rača „B“    Takáč

14.10. 11.00 Čunovo – FKM D. N. Ves   (R) 

14.10. 13.00 Domino „C“ – Rusovce   (R) (HP Mamateyova)

Prípravka PMC2 „B“ – 7. kolo

14.10. 10.30 Iskra Petržalka – N. Dedinka   (R)  

Prečítané: 195x