Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto  30.10. – 11.11. 2018 č. 13
26.10.2018, Jozef Pavlík

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 30.10. – 11.11. 2018 č. 13

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 30.10. – 11.11. 2018 č. 13

  

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 13. kolo

30.10. 10.30 (UTOROK) Iskra Petržalka – Miloslavov   Jacečko, Rataj, Šusták; Lehuta 

3.11. 13.30 FK Dúbravka – D. N. Ves „B“   Tramita, Lacena, Kravárik; Kroneraff  

3.11. 13.30 Z. Bystrica – Krasňany   Knopp, Chalka, Štepanovský; Minarovič 

4.11. 13.30 Ch. Grob – N. Dedinka    Dúbravec, Koštrna, Malovec Ri.; Žilavý

4.11. 13.30 Jarovce – Kráľová p/S   Uram, Rataj, Takáč; Lehuta  

4.11. 13.30 Hamuliakovo – Danubia H. Šúr   Novický, Ihnacik, Tramita; Šuniar J. 

4.11. 13.30 Igram – Malinovo   Chalka, Kravárik, Šusták; Minarovič  

Seniori VI. liga S6A – 13. kolo

3.11. 13.30 NMŠK 1922 – Čataj   Jacečko, Koštrna, Malovec Ri.; Žilavý 

3.11. 13.30 Blatné – Tomášov „B“   Abrman, Šusták, Dúbravec; Lehuta 

4.11. 10.00 Inter „B“ – Kaplna   Knopp, Vargová, Abrman; Blecha  

4.11. 13.30 Reca – FK The Dragons   Ťažký, Malovec Ro., Lacena; Kroneraff 

4.11. 13.30 FK Mariathal – Ekonóm   Křivan, Šafárik, Révai; Múčka 

St. žiaci SZM „A“ – 11. kolo

3.11. 10.00 D. Lužná – Ružinov   Chalka

3.11. 11.30 Z. Bystrica – Most p/B   Štepanovský  

4.11. 11.00 Kráľová p/S – Kaplna   Lacena

10.11. 14.30 Iskra Petržalka – Lamač   Kravárik  

St. žiaci SZM „B“ – 11. kolo 

4.11. 9.00 Vajnory – Blatné   Koštrna 

4.11. 11.00 NMŠK 1922 „B“ – Senec „B“   Malovec Ro., Ťažký  

4.11. 14.30 Domino „B“ – Jarovce   Vargová, Vlček  

Ml. žiaci MZM „A“ – 11. kolo 

3.11. 10.00 FK Mariathal – FA Lafranconi   Šusták  

3.11. 12.00 Ivnaka p/D – Domino „D“   Marczell  

4.11. 10.00 Kalinkovo – Rovinka   Tramita  

4.11. 10.00 Malinovo – Z. Bystrica   Marczell  

4.11. 10.00 Jarovce – Tomášov   Rataj 

4.11. 10.30 Senec „C“ – Ružinov   Dúbravec  

4.11. 14.30 FC Petržalka „D“ – Iskra Petržalka   Kliment 

10.11. 9.00 FKM D. N. Ves – NMŠK 1922 „B“   Šusták

Ml. žiaci MZM „A“ – 8. kolo 

10.11. 13.00 Iskra Petržalka – Kalinkovo   Kravárik 

Ml. žiaci MZM „B“ – 11. kolo 

31.10. 16.00 (STREDA) Vrakuňa „B“ – Inter „D“   Štepanovský 

3.11. 10.30 Kráľová p/S – Vajnory   Randa  

3.11. 10.30 Čunovo – Scorpions   Brejka  

4.11. 9.30 Lamač – N. Dedinka   Kliment 

4.11. 10.30 Ch. Grob – Domino „B“   Malovec Ri.

10.11. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – Senec „B“   Kravárik 

Ml. žiaci MZM „B“ – 15. kolo 

11.11. 10.00 Vrakuňa „B“ – Lamač   Knopp 

Súťaže riadené BFZ

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 12. kolo

3.11. 9.30-11.30 Rusovce – CFK Pezinok   Uram 

Prípravka PMA1 „A“ – 10. kolo 

3.11. 10.15 Vrakuňa – Inter „B“   (R)  

4.11. 9.00 FA Lafranconi – NMŠK 1922   Vlček  

Prípravka PMB1 „A“ – 10. kolo 

4.11. 10.15 FA Lafranconi – NMŠK 1922   Vlček  

Prípravka PMC1 „A“ – 10. kolo 

3.11. 9.00 Vrakuňa – Inter „B“   (R)  

Prípravka PMA2 – 10. kolo 

3.11. 9.00 Z. Bystrica – FC Stupava   (R) 

3.11. 11.00 NMŠK 1922 „B“ – Stupava   (R)  

Prípravka PMB2 – 10. kolo 

3.11. 10.15 Z. Bystrica – FC Stupava   Štepanpvský  

3.11. 10.00 NMŠK 1922 „B“ – Stupava   (R)  

Prípravka PMA3 – 10. kolo 

30.10. 10.00 (UTOROK) Rača „B“ – Rusovce   (R)  

4.11. 13.00 Domino „C“ – Jarovce   Randa (HP Mamateyova)

10.11. 10.30 Čunovo – Lok.D. N. Ves   (R) 

Prečítané: 157x