Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto  23. – 31.10. 2018 č. 12
18.10.2018, Jozef Pavlík

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 23. – 31.10. 2018 č. 12

18.10.2018, Jozef Pavlík
Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 23. – 31.10. 2018 č. 12

  

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 12. kolo

27.10. 10.30 Krasňany – Jarovce   Ihnacik, Kostrna, Šusták; Šuniar J. 

27.10. 14.00 Kráľová p/S – Iskra Petržalka   Bočák Jo., Novický, Vargová; Žilavý  

27.10. 14.00 D. N. Ves „B“ – Ch. Grob   Křivan, Rataj, Takáč; Kroneraff  

28.10. 14.00 N. Dedinka – Igram   (R), (AR1), (AR2); (D) 

28.10. 14.00 Malinovo – Hamuliakovo   Tramita, Knopp, Rataj; Múčka  

28.10. 14.00 Danubia H. Šúr – Z. Bystrica   Lacena, Vány, Chalka; (D) 

28.10. 14.00 Miloslavov – FK Dúbravka   Dubravec, Šusták, Štepanovský; Šuniar J. 

Seniori V. liga S5A – 13. kolo

30.10. 10.30 (UTOROK) Iskra Petržalka – Miloslavov   Jacečko, Rataj, Šusták; Lehuta  

Seniori VI. liga S6A – 12. kolo

27.10. 14.00 FK The Dragons – Blatné   Chalka, Ubľanský, Ihnacik; Minarovič 

28.10. 14.00 Čataj – FK Mariathal   Novický, Révai, Abrman; Minarovič 

28.10. 14.00 Tomášov „B“ – Ekonóm   Koštrna, Jacečko, Vargová; Kroneraff  

28.10. 14.00 Kaplna – Reca   Ťažký, Malovec Ro., Křivan; Žilavý

28.10. 14.00 NMŠK 1922 – Inter „B“   Ubľanský, Bočák Jo., Ihnacik; Lehuta 

St. žiaci SZM „A“ – 10. kolo

27.10. 10.45 Lamač – D. Lužná   Šusták  

28.10. 10.00 Kaplna – Z. Bystrica   Lacena 

28.10. 11.00 Most p/B – Iskra Petržalka   Jacečko, Koštrna 

28.10. 14.00 Inter „B“ – Kráľová p/S   Gvora, Brejka

St. žiaci SZM „B“ – 10. kolo 

27.10. 11.00 FK Dúbravka – Domino „B“   Chalka  

27.10. 13.00 Senec „B“ – Ivanka p/D   Marczell  

28.10. 10.30 Blatné – Miloslavov   Dubravec 

28.10. 12.00 NMŠK 1922 „B“ – Vajnory   Ihnacik  

Ml. žiaci MZM „A“ – 10. kolo 

27.10. 8.30 Domino „D“ – FK Mariathal   Randa 

27.10. 10.00 Z. Bystrica – FKM D. N. Ves   Ťažký  

27.10. 15.15 Iskra Petržalka – Malinovo   Malovec Ro.  

28.10. 9.00 FA Lafranconi – Senec „C“   Vány  

28.10. 9.30 Rovinka – Ivanka p/D   Vargová  

28.10. 11.00 Ružinov – Jarovce   Bočák Jo.  

28.10. 11.30 Tomášov – FC Petržalka „D“   Vargová  

28.10. 13.45 NMŠK 1922 „B“ – Kalinkovo   Randa 

Ml. žiaci MZM „A“ – 11. kolo 

24.10. 16.00 (STREDA) FKM D. N. Ves – NMŠK 1922 „B“   Šusták

Ml. žiaci MZM „B“ – 10. kolo 

27.10. 11.00 N. Dedinka – Danubia H. Šúr   Marczell 

27.10. 13.30 Inter „D“ – Ch. Grob   Mészáros S. 

27.10. 14.00 Scorpions – Kráľová p/S   Randa  

27.10. 15.00 Senec „B“ – FK Dúbravka   Marczell 

28.10. 11.00 Vajnory – Lamač   Šusták  

28.10. 14.00 Domino „B“ – Čunovo   Vlček (HP Mamateyova) 

Ml. žiaci MZM „B“ – 11. kolo 

31.10. 16.00 (STREDA) Vrakuňa „B“ – Inter „D“   Štepanovský  

Súťaže riadené BFZ

St. dorast SD3R – U19 – 11. kolo

27.10. 11.00 D. N. Ves – Senec   Rataj, Takáč, Křivan 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 11. kolo 

27.10. 11.00 Ružinov – NMŠK 1922   Ubľanský, Chalka

27.10. 12.30 Rusovce – FC Petržalka „B“   Abrman, Révai 

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 11. kolo

27.10. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Vrakuňa   Jacečko 

27.10. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Sv. Jur   Lacena

Prípravka PMA1 „A“ – 9. kolo 

25.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ –  Vajnory   Randa 

25.10. 17.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – FA Lafranconi   Štepanovský   

27.10. 9.15 Rača – Iskra Petržalka   Gvora  

28.10. 12.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa   Kliment  

Prípravka PMB1 „A“ – 9. kolo 

25.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ –  Vajnory   (R) 

27.10. 14.00 FKP Dúbravka – FA Lafranconi   (R)  

27.10. 9.15 Rača – Iskra Petržalka   (R)  

Prípravka PMC1 „A“ – 9. kolo 

25.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ –  Vajnory   Randa 

27.10. 14.00 FKP Dúbravka – FA Lafranconi   (R)   

27.10. 10.30 Rača – Iskra Petržalka   Gvora 

28.10. 10.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa   Kliment  

Prípravka PMA2 – 9. kolo 

27.10. 8.30 Domino „B“ – FK Dúbravka   (R) 

Prípravka PMB2 – 9. kolo 

27.10. 8.30 Domino „B“ – FK Dúbravka   (R)  

Prípravka PMA3 – 10. kolo 

23.10. 16.00 (UTOROK) FKM D. N. Ves – Lamač   Takáč 

Prípravka PMA3 – 9. kolo 

27.10. 9.30 Lamač – Čunovo   (R)  

27.10. 10.00 Jarovce – Rača „B“   (R)  

27.10. 14.00 Lok. D. N. Ves – Domino „C“   (R)  

28.10. 10.00 Rusovce – FKM D. N. Ves   Brejka  

Prípravka PMC2 „B“ – 9. kolo 

28.10. 10.30 Iskra Petržalka „B“ – D. Lužná   Vlček 

Prečítané: 161x