Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto  19.–27.9. 2018 č. 7
14.09.2018, Jozef Pavlík

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 19.–27.9. 2018 č. 7

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 19.–27.9. 2018 č. 7

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 7. kolo

22.9. 10.30 Iskra Petržalka – Hamuliakovo  Dubravec, Chalka, Uram; Minarovič

22.9. 16.00 FK Dúbravka – Igram  Knopp, Révai, Uram; Múčka

22.9. 16.00 Jarovce – Z. Bystrica  Lacena, Křivan, Ťažký; Lehuta

23.9. 16.00 Kráľová p/S – N. Dedinka  Chalka, Dubravec, Šusták; Minarovič

23.9. 16.00 Miloslavov – Krasňany  Batiz, Tramita, Vargová; Šuniar

23.9. 16.00 D. N. Ves ,,B” – Danubia H. Šúr  (R), (AR1), (AR2); (D)

23.9. 16.00 Ch. Grob – Miloslavov  Révai, Křivan, Štepanovský; (D)

Seniori VI. liga S6A – 7. kolo

22.9. 16.00 Kaplna – FK The Dragons  Šusták, Ubľanský, Jacečko; Žilavý

23.9. 10.00 Inter ,,B” – FK Mariathal  Koštrna, Ubľanský, Šafárik; (D)

23.9. 16.00 Blatné – Čataj  Jacečko, Ťažký, Malovec Ri.; Lehuta

23.9. 16.00 Reca – Ekonóm  Lacena, Knopp, Uram; Múčka

23.9. 16.00 NMŠK 1922 – Tomášov ,,B”  Ubľanský, Koštrna, Šafárik; Žilavý

St. žiaci SZM „A“ – 5. kolo

22.9. 11.30 Z. Bystrica – D. Lužná  Ťažký

23.9. 10.00 Kaplna – Most p/B  Dubravec

23.9. 11.00 Kráľová p/S – Ružinov  Marczell

23.9. 11.30 Inter ,,B” – Lamač  Šusták

St. žiaci SZM „A“ – 12. kolo

26.9. 16.00 (STREDA) Ružinov – Iskra Petržalka  Malovec Ro.

26.9. 16.00 (STREDA) Lamač – Z. Bystrica  Batiz

26.9. 16.00 (STREDA) Most p/B – Kráľová p/S  Chalka

26.9. 16.00 (STREDA) Kaplna – Inter ,,B”  Dubravec

St. žiaci SZM „B“ – 5. kolo

23.9. 9.00 Vajnory – Ivanka p/D  Malovec Ro.

23.9. 10.30 Blatné – FK Dúbravka  Lacena

23.9. 12.00 NMŠK 1922 ,,B” – Jarovce  Jacečko

23.9. 15.30 Domino ,,B” – Senec ,,B”  Malovec Ro.

St. žiaci SZM „B“ – 12. kolo

26.9. 16.00 (STREDA) Ivanka p/D – Domino ,,B”  Marczell

26.9. 16.00 (STREDA) Jarovce – Miloslavov  Abrman

26.9. 16.00 (STREDA) FK Dúbravka – Vajnory  Štepanovský

26.9. 16.00 (STREDA) Blatné – NMŠK 1922 ,,B”  Lacena

Ml. žiaci MZM „A“ – 4. kolo

17.9. 17.00 (PONDELOK) Domino ,,D” – Kalinkovo  Randa

Ml. žiaci MZM „A“ – 13. kolo

19.9. 16.00 (STREDA) FKM D. N. Ves – Rovinka  Šafárik

19.9. 16.00 (STREDA) Malinovo – Kalinkovo  Vargová

19.9. 16.00 (STREDA) FC Petržalka ,,D” – NMŠK 1922 ,,B”  Malovec Ro.

19.9. 16.00 (STREDA) Jarovce – Z. Bystrica  Šusták

19.9. 16.00 (STREDA) Senec ,,C” – Iskra Petržalka  Dubravec

19.9. 16.00 (STREDA) FK Mariathal – Tomášov  Batiz

19.9. 16.00 (STREDA) Domino ,,D” – FA Lafranconi  Uram

20.9. 16.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – Ružinov  Marczell

Ml. žiaci MZM „A“ – 5. kolo

22.9. 11.30 FKM D. N. Ves – Domino ,,D”  Révai

22.9. 15.15 Iskra Petržalka – Rovinka  Uram

23.9. 10.00 Z. Bystrica – Tomášov  Ťažký

23.9. 10.00 Kalinkovo – FA Lafranconi  Vargová

23.9. 10.00 Malinovo – Ivanka p/D  Marczell

23.9. 10.00 Jarovce – Senec ,,C”  Abrman

23.9. 13.45 NMŠK 1922 ,,B” – Ružinov  Šafárik

23.9. 16.30 FC Petržalka ,,D” – FK Mariathal  (R)

Ml. žiaci MZM „A“ – 14. kolo

25.9. 16.00 (UTOROK) Ružinov – Domino ,,D”  Randa

26.9. 16.00 (STREDA) Rovinka – FA Lafranconi  Vargová

26.9. 16.00 (STREDA) Tomášov – Ivanka p/D  Bočák Jo.

26.9. 16.00 (STREDA) Iskra Petržalka – FK Mariathal  Uram

26.9. 16.00 (STREDA) NMŠK 1922 ,,B” – Jarovce  Křivan

26.9. 16.00 (STREDA) Kalinkovo – FC Petržalka ,,D”  Randa

27.9. 16.00 (ŠTVRTOK) Z. Bystrica – Senec ,,C”  Ťažký

Ml. žiaci MZM „B“ – 13. kolo

19.9. 16.00 (STREDA) Kráľová p/S – N. Dedinka  Marczell

19.9. 16.00 (STREDA) Čunovo – Lamač  (R)

19.9. 16.00 (STREDA) Ch. Grob – Vajnory  (R)

19.9. 16.00 (STREDA) Vrakuňa ,,B” – Scorpions  Štepanovský

19.9. 16.00 (STREDA) FK Dúbravka – Domino ,,B”  Tramita

19.9. 16.00 (STREDA) Iskra Petržalka ,,B” – Inter ,,D”  Ťažký

19.9. 16.00 (STREDA) Ivanka p/D ,,B” – Senec ,,B”  Randa

Ml. žiaci MZM „B“ – 5. kolo

22.9. 10.30 Kráľová p/S – Ivanka p/D ,,B”  Lacena

22.9. 10.30 Čunovo – Danubia H. Šúr  Randa

22.9. 14.00 Scorpions – Inter ,,D”  Randa

23.9. 9.30 Lamač – Senec ,,B”  Šusták

23.9. 10.00 Vrakuňa ,,B” – FK Dúbravka  Chalka

23.9. 13.00 Ch. Grob – Iskra Petržalka ,,B”  Křivan

23.9. 14.00 Domino ,,B” – N. Dedinka  Malovec Ro.

Ml. žiaci MZM „B“ – 14. kolo

25.9. 16.00 (UTOROK) Scorpions – FK Dúbravka  Uram

25.9. 16.00 (UTOROK) Lamač – Ch. Grob  Šusták

26.9. 16.00 (STREDA) N. Dedinka – Senec ,,B”  (R)

26.9. 16.00 (STREDA) Inter ,,D” – Danubia H. Šúr  Mészáros S.

26.9. 16.00 (STREDA) Domino ,,B” – Iskra Petržalka ,,B”  Kravárik

26.9. 16.00 (STREDA) Vajnory – Vrakuňa ,,B”  Šafárik

26.9. 16.00 (STREDA) Kráľová p/S – Čunovo  (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 5. kolo

22.9. 16.00 Kráľová p/S – Most p/B  Chalka, Dubravec

Súťaže riadené BFZ

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 13. kolo

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Vrakuňa  Křivan (R) za ObFZ-v

Prípravka PMA1 „A“ – 1. kolo

18.9. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Vajnory  Mészáros S.

20.9. 16.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Vrakuňa  Štepanovský

Prípravka PMA1 „A“ – 4. kolo

22.9. 9.00 FA Lafranconi – Inter „B“  (R)

22.9. 11.30 Vrakuňa – Iskra Petržalka  (R)

22.9. 14.00 FKP Dúbravka – NMŠK 1922  (R)

23.9. 14.00 Rača – Vajnory  (R)

Prípravka PMB1 „A“ – 1. kolo

18.9. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Vajnory  Šusták

20.9. 17.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Vrakuňa  Štepanovský

Prípravka PMB1 „A“ – 4. kolo

22.9. 10.15 FA Lafranconi – Inter „B“  (R)

22.9. 10.15 Vrakuňa – Iskra Petržalka  (R)

22.9. 14.00 FKP Dúbravka – NMŠK 1922  (R)

23.9. 14.00 Rača – Vajnory  (R)

Prípravka PMC1 „A“ – 1. kolo

18.9. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Vajnory  Mészáros S.

20.9. 17.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Vrakuňa  (R)

Prípravka PMC1 „A“ – 4. kolo

22.9. 11.30 FA Lafranconi – Inter „B“  (R)

22.9. 9.00 Vrakuňa – Iskra Petržalka  (R)

22.9. 15.00 FKP Dúbravka – NMŠK 1922  (R)

23.9. 15.30 Rača – Vajnory  (R)

Prípravka PMA2 – 4. kolo

22.9. 9.00 Z. Bystrica – FK Dúbravka  (R)

22.9. 11.00 NMŠK 1922 „B“ – Domino „B“  (R)

Prípravka PMB2 – 4. kolo

22.9. 10.00 Z. Bystrica – FK Dúbravka  (R)

22.9. 10.15 NMŠK 1922 „B“ – Domino „B“  (R)

Prípravka PMA3 – 4. kolo

22.9. 10.00 FKM D. N. Ves – Lok. D. N. Ves  (R)

22.9. 10.00 Rusovce – Lamač  (R)

23.9. 11.00 Čunovo – Jarovce  (R)

23.9. 15.30 Rača „B“ – Domino „C“  (R)

 

 

 

Prečítané: 130x