Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto  17. – 21.10. 2018 č. 11
12.10.2018, Jozef Pavlík

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 17. – 21.10. 2018 č. 11

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 17. – 21.10. 2018 č. 11

  

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 11. kolo

20.10. 10.30 Iskra Petržalka – Krasňany   Kravárik, Vány, Abrman; Múčka  

20.10. 15.00 Z. Bystrica – Malinovo   Ihnacik, Rataj, Jacečko; Šuniar  

21.10. 15.00 D. N. Ves „B“ – N. Dedinka   Ubľanský, Rataj, Malovec Ri.; (D) 

21.10. 15.00 Ch. Grob – Miloslavov   Novický, Kravárik, Štepanovský; (D)  

21.10. 15.00 FK Dúbravka – Kráľová p/S   Chalka, Uram, Vargová; (D)  

21.10. 15.00 Jarovce – Danubia H. Šúr   (R), (AR1), (AR2); (D)  

21.10. 15.00 Hamuliakovo – Igram   Knopp, Šusták, Malovec Ro.; Kroneraff 

Seniori VI. liga S6A – 11. kolo

21.10. 10.00 Inter „B“ – Čataj    Uram, Chalka, Vargová; (D) 

21.10. 15.00 Reca – NMŠK 1922   Batiz, Abrman, Šafárik; Minarovič  

21.10. 15.00 Blatné – Kaplna   Koštrna, Ihnacik, Vány; Šuniar  

21.10. 15.00 Ekonóm – FK The Dragons   Dubravec, Křivan, Ťažký; (D)  

21.10. 15.00 FK Mariathal – Tomášov „B“   Tramita, Révai, Mészáros S.; Žilavý  

St. žiaci SZM „A“ – 14. kolo

17.10. 15.30 (STREDA) Lamač – Inter ,,B”   Batiz

St. žiaci SZM „A“ – 2. kolo

17.10. 16.00 (STREDA) Most p/B – Z. Bystrica   Šusták

St. žiaci SZM „A“ – 9. kolo

20.10. 10.45 Lamač – Ružinov   Šusták 

21.10. 10.00 Kaplna – Iskra Petržalka   (R) 

21.10. 11.00 Most p/B – D. Lužná   Marczell  

21.10. 11.30 Inter „B“ – Z. Bystrica   Révai 

St. žiaci SZM „B“ – 9. kolo 

20.10. 12.00 Jarovce – Ivanka p/D   Tramita 

21.10. 9.00 Vajnory – Senec „B“   Křivan  

21.10. 10.30 Blatné – Domino „B“   Vány  

21.10. 12.00 NMŠK 1922 „B“ – Miloslavov   Ťažký  

St. žiaci SZM „B“ – 11. kolo 

20.10. 14.00 Miloslavov – FK Dúbravka   Randa

Ml. žiaci MZM „A“ – 9. kolo 

20.10. 10.00 FK Mariathal – Ivanka p/D   Ťažký  

20.10. 10.00 Kalinkovo – Z. Bystrica   Randa  

20.10. 11.30 FKM D. N. Ves – Iskra Petržalka   Takáč 

20.10. 10.00 Kalinkovo – Z. Bystrica   Randa  

21.10. 10.00 Malinovo – Tomášov   Kravárik  

21.10. 10.00 Jarovce – FA Lafranconi   Malovec Ri.  

21.10. 10.30 Senec „C“ – Domino „D“   Dubravec  

21.10. 13.45 NMŠK 1922 „B“ – Rovinka   Takáč 

21.10. 14.30 FC Petržalka „D“ – Ružinov   Randa  

Ml. žiaci MZM „B“ – 9. kolo 

17.10. 16.00 (STREDA) Vrakuňa ,,B” – Senec ,,B”   Marczell

20.10. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – Danubia H. Šúr   Malovec Ro.  

20.10. 10.30 Kráľová p/S – Domino „B“   Dubravec  

20.10. 10.30 Čunovo – Inter „D“   Uram  

21.10. 9.30 Lamač – Scorpions   Takáč  

21.10. 11.00 Vajnory – N. Dedinka   Křivan  

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 7. kolo

20.10. 10.00 Most p/B – CFK Pezinok   Koštrna, Štepanovský, Ubľanský  

20.10. 15.00 Kráľová p/S – Lozorno   Štepanovský, Ubľanský, Koštrna  

Súťaže riadené BFZ

Prípravka PMA1 „A“ – 8. kolo 

20.10. 8.45 Vajnory – NMŠK 1922   (R)  

20.10. 10.15 Vrakuňa – FKP Dúbravka   (R)  

21.10. 9.00 FA Lafranconi – Rača   (R)  

21.10. 9.00 Iskra Petržalka – Inter „B“   (R) 

Prípravka PMB1 „A“ – 8. kolo 

20.10. 10.00 Vajnory – NMŠK 1922   (R)  

21.10. 10.15 FA Lafranconi – Rača   (R)  

21.10. 9.00 Iskra Petržalka – Inter „B“   (R) 

Prípravka PMC1 „A“ – 8. kolo 

20.10. 11.15 Vajnory – NMŠK 1922   (R) 

20.10. 9.00 Vrakuňa – FKP Dúbravka   (R)  

21.10. 11.30 FA Lafranconi – Rača   (R)  

21.10. 10.30 Iskra Petržalka – Inter „B“   (R) 

Prípravka PMA2 – 8. kolo 

20.10. 9.00 Z. Bystrica – NMŠK 1922 „B“   (R)  

21.10. 11.30 FK Dúbravka – Stupava   Abrman  

Prípravka PMB2 – 8. kolo 

20.10. 10.15 Z. Bystrica – NMŠK 1922 „B“   (R)  

21.10. 10.00 FK Dúbravka – Stupava   Abrman  

Prípravka PMA3 – 8. kolo 

20.10. 10.00 Jarovce – Lok. D. N. Ves   (R)  

21.10. 11.00 Čunovo – Rusovce   (R)  

21.10. 14.00 Rača – FKM D. N. Ves   (R)  

21.10. 14.00 Domino „C“ – Lamač   (R)  

Prečítané: 155x