OBFZ BRATISLAVA – MESTO ĎAKUJE!
11.06.2018, Jozef Pavlík

OBFZ BRATISLAVA – MESTO ĎAKUJE!

MŠK SENEC SA TEŠÍ Z POSTUPU DO IV.LIGY

Nedeľa, 10. jún 2018 bola v Novej Dedinke futbalovým sviatkom. Tisícka futbalových priaznivcov bola svedkami vyvrcholenia V. ligy seniorov riadenej Oblastným futbalovým zväzom Bratislava - mesto, keď sa v poslednom kole v priamom súboji o 1. miesto stretli družstvá ŠK Nová Dedinka a MŠK Senec (výsledok 0:1, víťaz priamo postupuje do IV. ligy).

Výkonný Výbor ObFZ Ba mesto ďakuje funkcionárom ŠK Nová Dedinka za vzornú prípravu a bezchybné organizačné zabezpečenie tohto futbalového stretnutia. Stretnutie sa nieslo v športovej atmosfére, v duchu fair play, k čomu rovnakou mierou prispeli hráči , realizačné tímy ako aj rozhodcovia a delegát stretnutia. Poďakovanie a obdiv patrí aj fanúšikom obidvoch mužstiev , ktorí vytvorili v nádhernom prostredí v športovom areály v Novej Dedinke nanajvýš športovú a kultúrnu atmosféru. Všetci spoločne dokázali, že futbal vie byť krásny, zaujímavý a prínosný. Hráči dokázali, že sa dá bojovať ako o život a súčasne dodržiavať pravidlá hry, aby súperi mali vzájomný rešpekt a úctu. Dokázali, že aj najdôležitejší športový zápas musí zostať hrou, pričom súper je účastníkom tejto hry a nie nepriateľom.

Víťazovi V. ligy MŠK Senec gratulujeme a želáme veľa úspechov v regionálnych súťažiach. Rovnako blahoželáme ŠK Nová Dedinka k 2. miestu. Ešte raz vďaka všetkým prítomným. Bodaj by takýchto futbalových popoludní bolo na našich ihriskách čo najviac.

Prečítané: 798x