ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 7. KOLA 11.2.2018
12.02.2018, Jozef Pavlík

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 7. KOLA 11.2.2018

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 7. KOLA 11.2.2018

7.kolo r. 2007 U11 11.2.2018

Ivanka p/D – Rača „A“ 3 : 5  Kochan 2x, Zapletal – Toplanský 2x, Androvič, Kadlečík, Neupauer

FKP Dúbravka – Rača „B“  4 : 3  Prokop 2x, Šimkovič, Švitko – Žitný 2x, Hullman     

Lamač – Vajnory „A“  3 : 1  Harmata 2x, Vančo – Hlivák

Iskra Petržalka – Kalinkovo  1 : 4  Mikula – Pilát 2x,Prídený, Rózsa

Rusovce – Vajnory „B“  4 : 2  Šoltýs 2x, Lošonský, Vician – Račko 2x

 

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. FKP Dúbravka       8       7       0       1         42:12      21

2. Kalinkovo               8       7       0       1         39:19      21

3. Ivanka p/D              8       6       0       2         69:19      18

4. Rača „A“                8       5       1       2         62:26      16

5. Iskra Petržalka       8       5       0       3         44:25      15

6. Rača „B“                8       3       1       4         37:41      10

7. Lamač                     8       3       0       5         34:37       9

8. Vajnory „A“            8       2       0       6         25:60       6

9. Rusovce                 8       1       0       7          9:36        3

10. Vajnory „B“          8       0       0       8          8:94        0

Rozhodovali: Peter Štepanovský, Samuel Stolárik

 

7.kolo r. 2009 U9 11.2.2018

Kalinkovo – Slovan  5 : 2  Fojta 3x, Mihaliak 2x – Riečanský, Lukáčik

Bernolákovo – D. N. Ves  3 : 2  Dulai, Kažimír, Píš – Malík, Katona 

Iskra Petržalka – Ivanka p/D  3 : 1  Trabalka 3x – Kovačič    

Lamač – Rača „A“  0 : 6  Lišičan 2x, Minár, Horváth, Štrohendl, Lang  

N. Dedinka – Rača „B“  8 : 0  Böhmer 4x, Dubrovčák 3x, Doušic

 

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. Kalinkovo               8       8       0       0       44:9         24

2. Bernolákovo          8       6       1       1       45:16       19

3. D. N. Ves                8       6       0       2       35:13        18

4. Rača „A“                8       6       0       2       36:14       18

5. Iskra Petržalka       8       4       1       3       27:19       13     

6. N. Dedinka              8       4       0       4       23:19       12

7. Slovan                     8       2       0       6       19:44        6

8. Ivanka p/D              8       1       1       6         10:41       4

9. Lamač                     8       1       0       7         10:25       3

10. Rača „B“              8       0       1       7          8:57        1

Rozhodovali: Peter Štepanovský, Samuel Stolárik

        

 

Prečítané: 160x
Zväzové novinky