ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 3. KOLA 7.1.2018
08.01.2018, Jozef Pavlík

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 3. KOLA 7.1.2018

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M VÝSLEDKY 3. KOLA 7.1.2018

3.kolo r. 2007 U11 7.1.2018

Kalinkovo – Vajnory „A“  5 : 0  Gajdoš, Pilát, Lacuška, Krajčí, Baka   

Rusovce – Rača „B“  0 : 5  (kontumačne)

Rača „A“ – Vajnory „B“ 22 : 1  Swan 6x, Balko 3x, Neupauer 3x, Toplanský 3x, Pintek 2x, Androvič 2x, Karul 2x, Vajcik – Krištofič

Ivanka p/D – Lamač  14 : 1  Brnula 5x, Marosz 4x, Drobec 2x, Fröhlich, Glodič, Smriga – Vančo   

Iskra Petržalka – FKP Dúbravka  2 : 6  Gerhát, Mikula – Hvolka 3x, Lelekeš, Prokop, Kríž

9.kolo – predohrávka r. 2007 U11 7.1.2018

Lamač – Kalinkovo  4 : 5  Vančo 3x, Harmata – Molnár 3x, Gajdoš, Prídený

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. Rača „A“                4       3       1       0        46:10      10

2. Ivanka p/D              3       3       0       0         41:4         9

3. FKP Dúbravka       4       3       0       1         21:8         9

4. Kalinkovo               4       3       0       1        22:13       9

5. Rača „B“                4       2       1       1         28:20       7

6. Iskra Petržalka      3       1       0       2        12:15       3

7. Lamač                     4       1       0       3        13:27       3

8. Vajnory „A“            4       1       0       3        15:33       3

9. Rusovce                 3       0       0       3          2:19        0

10. Vajnory „B“         3       0       0       3          4:55        0

Rozhodovali: Peter Štepanovský, Samuel Stolárik

 

3.kolo r. 2009 U9 7.1.2018

Iskra Petržalka – Lamač  4 : 1  Trabalka 4x – Horecký

Ivanka p/D – Slovan  1 : 5  Mlynárik – Žofčák 3x, Treplan, Lukáč   

Kalinkovo – Rača „B“  10 : 1  Fojta S. 3x, Baka 3x, Mihaliak 2x, Fojta D., Rychnavský – Havrilla

D. N. Ves – Rača „A“  4 : 1  Malík 3x, Godfársky – Zajko   

Bernolákovo – N. Dedinka  6 : 1  Píš 3x, Michalec, Čárský, Gažo - Böhmer

9.kolo – predohrávka r. 2009 U9 7.1.2018

Lamač – D. N. Ves  0 : 2  Malík 2x

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. D. N. Ves                 4       4       0       0       19:3         12

2. Rača „A“                4       3       0       1       21:7          9

3. Kalinkovo               3       3       0       0       17:4          9

4. Bernolákovo          3       2       1       0       13:4          7

5. Iskra Petržalka      3       2       1       0         11:6         7      

6. Ivanka p/D              4       1       1       2         6:15        4

7. Slovan                     3       1       0       2          9:14       3

8. Rača „B“                4       0       1       3         6:27         1

9. Lamač                     4       0       0       4          2:12        0

10. N. Dedinka           4       0       0       4          5:17        0

Stretnutia rozhodovali: Peter Štepanovský, Samuel Stolárik

        

 

Prečítané: 185x