ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M PROGRAM ZÁVEREČNÉHO KOLA 18.2.2018
12.02.2018, Jozef Pavlík

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M PROGRAM ZÁVEREČNÉHO KOLA 18.2.2018

ZHL PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU OBFZ BA-M PROGRAM ZÁVEREČNÉHO KOLA 18.2.2018

Športová hala SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača

8. kolo (18.2.2018) U 11

09,00 – 09,45 Vajnory „B“ – Rača „B“

09,50 – 10,35 Rusovce – Iskra Petržalka

10,40 – 11,25 Rača „A“ – Lamač

11,30 – 12,15 Kalinkovo – Ivanka p/D

12,20 – 13,05 Vajnory „A“ – FKP Dúbravka

13,10  Vyhodnotenie ZHL r. 2007 U11

 

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. FKP Dúbravka       8       7       0       1         42:12      21

2. Kalinkovo               8       7       0       1         39:19      21

3. Ivanka p/D              8       6       0       2         69:19      18

4. Rača „A“                8       5       1       2         62:26      16

5. Iskra Petržalka       8       5       0       3         44:25      15

6. Rača „B“                8       3       1       4         37:41      10

7. Lamač                     8       3       0       5         34:37       9

8. Vajnory „A“            8       2       0       6         25:60       6

9. Rusovce                 8       1       0       7          9:36        3

10. Vajnory „B“          8       0       0       8          8:94        0

 

8. kolo (18.2.2018) U 9

13,20 – 13,55 Ivanka p/D – Lamač

14,00 – 14,35 Slovan – Rača „B“

14,40 – 15,15 Rača „A“ – N. Dedinka

15,20 – 15,55 D. N. Ves – Iskra Petržalka

16,00 – 16,35 Kalinkovo – Bernolákovo

16,40  Vyhodnotenie ZHL r. 2009 U9

 

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. Kalinkovo               8       8       0       0       44:9         24

2. Bernolákovo          8       6       1       1       45:16       19

3. D. N. Ves                 8       6       0       2       35:13       18

4. Rača „A“                8       6       0       2       36:14       18

5. Iskra Petržalka      8       4       1       3       27:19       13     

6. N. Dedinka             8       4       0       4       23:19       12

7. Slovan                     8       2       0       6       19:44        6

8. Ivanka p/D              8       1       1       6         10:41       4

9. Lamač                     8       1       0       7         10:25       3

10. Rača „B“              8       0       1       7          8:57        1

Prečítané: 220x