Úradná správa ObFZ Ba-mesto č.29 zo dňa 13.04.2017
13.04.2017, Jozef Pavlík

Úradná správa ObFZ Ba-mesto č.29 zo dňa 13.04.2017

Úradná správa ObFZ Ba-mesto č.29 zo dňa 13.04.2017

ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA:

Schvaľuje žiadosti o zmenu termínu:

S6A, 16. kolo OFK Dunajská Lužná "B" - FK Mariathal hrá sa 29. 4. 2017 o 14,00 h.

S6A, 14. kolo Lokomotíva Devínska N. V. "B" - FK The Dragons hrá sa 27. 4. 2017 (štvrtok) o 20,00 h., ihrisko M. C. Sklodowskej - Petržalka. Podľa RS čl. 3.4 uhradí FK The Dragons poplatok 30,-EUR.

Odstupuje na DK:

FK ŠK Danubia Hrubý Šúr na základe zápisu o stretnutí a správy DS za nedodržanie RS bod 5.9.2 (nepripravenie nominácie družstva domácich v stanovenom čase 30 minút pred stretnutím a zapríčinenie neskoršieho začiatku stretnutia S5A, 17. kolo FK ŠK Danúbia Hrubý Šúr - OŠK Chorvátsky Grob).

FK The Dragons na základe zápisu o stretnutí a správy DS za nedodržanie RS bod 5.9.2 (nezabezpečenie vytlačenia zápisu o stretnutí pred stretnutím S6A, 13. kolo FK The Dragons - OŠK Dunajská Lužná (B).

Upozorňuje:

FK The Dragons na striktné dodržiavanie SP čl. 56/f.

FK Dúbravka na základe zápisu o stretnutí na dodržanie RS bod 5.9.2 (zabezpečenie internetového pripojenia a riadneho uzatvorenia zápisu o stretnutí po stretnutí S5A, 17. kolo FK Dúbravka - ŠK Krasňany Bratislava.)
 

Upozorňuje FK, že FK Dúbravka (V. liga) odohrá svoje domáce stretnutia v jarnej časti súťažného ročníka 2016/2017 na umelej trávnatej ploche, adresa K Horánskej studni, Bratislava. Upozorňuje na prinesenie vhodnej obuvi pre umelý trávnik.

Upozorňuje FK a manažérov ISSF, že pri elektronickej žiadosti o zmenu termínu, času, resp. miesta stretnutia cez ISSF (cez detail stretnutia – nie typ všeobecného podania na komisiu)  je nutné  o podaní žiadosti informovať ŠTK ObFZ Ba – mesto prostredníctvom e-mailu na adrese pavolsuniar@gmail.com !

KOMISIA MLÁDEŽE:

Schvaľuje dohodu:

MZM A 18.kolo ŠK Nová Dedinka – MŠK Senec „B“ dňa 20.04.2017 o 17,00 hod. ihr. Nová Dedinka.

MZM A 20.kolo NMŠK 1922 Bratislava „B“ – SDM Domino „B“ dňa  27.04.2017 o 16,00 hod. ihr. Nepočujúci.

Nariaďuje odohrať:

SZM 23.kolo ŠK Tomášov – FK Slovan Ivanka pri Dunaji dňa 23.04.2017 o 10,00 hod. ihr. Tomášov z dôvodu kolízie.

SZM 30.kolo ŠK Tomášov – TJ Malinovo dňa 11.06.2017 o 10,00 hod. ihr. Tomášov z dôvodu kolízie.

Oznamuje:

Mužstvo FK Scorpions Bratislava odohrá všetky svoje domáce stretnutia v súťaži SZM na ihrisku TJ Jarovce Bratislava s platnosťou od 31.03.2017 do konca súťažného ročníka.

Od jarnej časti ročníka 2016/2017 bude FK Dúbravka hrávať svoje domáce stretnutia na umelej tráve. Žiadame hráčov hosťujúce družstvá aby prispôsobili obuv tomuto typu hracej plochy.

 

KOMISIA ROZHODCOV:

Oznamy:

Na absolvovanie tréningovej jednotky rozhodcov BFZ boli za ObFZ BA-mesto

navrhnutí KOŠTRNA L., KRAMÁR M., STRAKA M., VOLEK M. a VÁNY M.

Tréning sa uskutoční 20.4. (štvrtok) od 18:00h na ihrisku Mladá Garda. Pozvánka bola zaslaná emailovou poštou.

KR dôrazne upozorňuje všetkých R a D, že písomné ospravedlnenia zo stretnutí je potrebné zasielať minimálne 14 dní vopred na emailové adresy:

s.luptak@centrum.sk a obfz.ba.mesto@gmail.com

KR upozorňuje všetkých rozhodcov, ktorí sú zároveň aj aktívni hráči v kluboch, aby obratom zaslali rozpisy svojich zápasov pre jarnú časť 2017 na emailové adresy:

s.luptak@centrum.sk a obfz.ba.mesto@gmail.com

Nedostatky v zápisoch o stretnutí:

KŘIVAN M. chýba dátum narodenia asistenta trénera 2 družstva D (S5A Dúbravka-Krasňany)

HEGEDÜS P. nesprávny popis hráča štartujúceho bez RP (S5A Miloslavov- NMŠK)

Zmeny v obsadení R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto  13.–16.4. 2017 č. 19

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 18. kolo

13.4. 17.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – Krasňany  Chalka, Matúš (AR1) za Koštrnu, Šusták st., Minarovič

15.4. 17.00 FK Dúbravka – Danubia H. Šúr  Koštrna, Šusták st. (R) za Straku M., Vanek; Blecha

16.4. 17.00 N. Dedinka – Miloslavov  Chalka, Uram, Volek; Marczell (D) za BFZ

16.4. 17.00 K. Ves – Malinovo  Bočák Jo., Knopp, Rataj; Lônčík (D) za SFZ

16.4. 17.00 Igram – Iskra Petržalka  Dúbravec, Křivan, Ťažký; Lehuta za (D)

Seniori VI. liga S6A – 14. kolo

15.4. 14.00 D. Lužná „B“ – Čataj  Abrman, Bočák Jo., Straka M. (AR2) za Šustáka st.; Vnuk

27.4. 20.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves „B“ – FK The Dragons  Žilavý L., Abrman (AR1) za Harajbiča, Kravárik; Koprla (HP UT FC Petržalka Zmena termínu)

 

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto  18.–27.4. 2017 č. 20

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 19. kolo

22.4. 10.30 Iskra Petržalka – K. Ves  Knopp, Rataj, Chalka; (D)

22.4. 10.30 Krasňany – N. Dedinka  Křivan, Abrman, Matúš; Blecha

23.4. 17.00 Igram – Jarovce  Abrman, Kašper, Koštrna; (D)

23.4. 17.00 Malinovo – Ch. Grob  Kramár, Kakaščík, Hegedüš; (D)

23.4. 17.00 Danubia H. Šúr – NMŠK 1922  Volek, Sopata, Knopp; (D)

Seniori VI. liga S6A – 14. kolo – dohrávka

27.4. 20.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves „B“ – FK The Dragons  Žilavý L., Abrman, Kravárik; Koprla (HP UT FC Petržalka) 

Seniori VI. liga S6A – 15. kolo

21.4. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Blatné  Knopp, Rataj, Chalka; (D)

22.4. 14.00 FK The Dragons – Vajnory „B“  Hegedúš, Bogdáň, Ťažký; Žilavý VL.

22.4. 17.00 FK Mariathal – Hamuliakovo  Straka M., Žilavý L., Rataj; Čižmár

23.4. 17.00 Kaplna – Z. Bystrica  Križko, Kravárik, Vanek; Koprla

23.4. 17.00 Ekonóm – D. Lužná „B“  Chalka, Křivan, Šusták st.; (D)

23.4. 17.00 Čataj – D. N. Ves „B“  Matúš, Rataj, Dúbravec; Minarovič

St. žiaci SZM – 22. kolo

18.4. 17.00 (UTOROK) FK Dúbravka – Vajnory  Abrman, Kurina

19.4. 15.30 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Senec „B“  Marczell

19.4. 17.00 (STREDA) Rača „B“ – Tomášov  Křivan, Stolárik

19.4. 17.00 (STREDA) N. Dedinka – Rusovce  Kormaník

19.4. 17.00 (STREDA) Slovan „C“ – Lamač  Vanek

19.4. 17.00 (STREDA)Šamorín Hamuliakovo – Domino „B“  Bočák Jo.

19.4. 17.00 (STREDA)Scorpions – Malinovo  Uram

19.4. 17.00 (STREDA) Most p/B – Kráľová p/S  Sopata

St. žiaci SZM – 23. kolo

22.4. 9.30 Rusovce – Rača „B“  Bogdáň, Pusztai

22.4. 10.30 Lamač – Vajnory  Vanek, Kravárik

22.4. 11.00 Kráľová p/S – Scorpions  Žilavý L.

22.4. 12.00 Domino „B“ – Slovan „C“  Straka M.

22.4. 14.00 MŠK Senec „B“ – Šamorín Hamuliakovo  Slyško

23.4. 10.00 Tomášov – Ivanka p/D  Dobrovič

23.4. 12.30 FK Dúbravka – N. Dedinka  Rataj

23.4. 14.30 Malinovo – PFA ŠTK Šamorín  Kakaščík, Kramár

St. žiaci SZM – 34. kolo

26.4. 17.30 (STREDA) Domino „B“ – Malinovo  Straka M., Malovec Ro.

26.4. 17.30 (STREDA) Lamač – Kráľová p/S  Vanek, Malovec Ri.

26.4. 17.30 (STREDA) FK Dúbravka – Most p/B  Abrman, Kurina

26.4. 17.30 (STREDA) Rusovce – Scorpions  Kormaník, Pusztai

26.4. 17.30 (STREDA) Tomášov – PFA ŠTK Šamorín  Šusták st. 

26.4. 17.30 (STREDA) Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo  Marczell

26.4 17.30 (STREDA) N. Dedinka – Vajnory  Žilavý L., Blaho

27.4. 16.30 (ŠTVRTOK) Rača „B“ – Slovan „C“  Křivan, Stolárik

Ml. žiaci MZM A – 18. kolo

19.4. 17.00 (STREDA) Čataj – Blatné  Dúbravec

19.4. 17.00 (STREDA) Lamač – Jarovce  Malovec Ro.

19.4. 17.00 (STREDA) Kráľová p/S – Rusovce  Blaho

19.4. 17.00 (STREDA) NMŠK 1922 „B“ – Kalinkovo  Štepanovský

19.4. 17.00 (STREDA) Domino „B“ – Iskra Petržalka „B“  Kravárik

20.4. 17.00 (ŠTVRTOK) N. Dedinka – MŠK Senec „B“  Marczell

Ml. žiaci MZM A – 19. kolo

22.4. 16.00 MŠK Senec „B“ – Lamač  Slyško

23.4. 10.00 Rusovce – N. Dedinka  Lehuta

23.4. 12.45 Iskra Petržalka „B“ – NMŠK 1922 „B“  Lehuta

23.4. 14.30 Kalinkovo – Kráľová p/S  (R) za BFZ

23.4. 14.30 Jarovce – Blatné  Stolárik

23.4. 15.30 Domino „B“ – Čataj  Slyško

Ml. žiaci MZM A – 20. kolo

27.4. 16.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 „B“ – Domino „B“  (R)

Ml. žiaci MZM B – 18. kolo

19.4. 17.00 (STREDA) Vajnory – Hargašova Z. Bystrica  Žilavý L.

19.4. 17.00 (STREDA) FK Dúbravka – Rovinka  Malovec Ri.

19.4. 17.00 (STREDA) Čunovo – Ivanka p/D  Pusztai

19.4. 17.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Rača „B“  Marczell

Ml. žiaci MZM B – 19. kolo

22.4. 11.00 FK Dúbravka – Ivanka p/D  Malovec  Ro.

22.4. 12.30 Rača „B“ – Šamorín Hamuliakovo  Križko

23.4. 10.00 Rovinka – Hargašova Z. Bystrica  Šusták st.

23.4. 14.00 Domino „C“ – PFA ŠTK Šamorín  Štepanovský  (HP Mamateyova)

Súťaže riadené BFZ

I. liga žiačok BFZ – 12. kolo

26.4. 16.00 (STREDA) FCA Petržalka – Slovan  Uram

I. liga žiačok BFZ – 13. kolo

23.4. 13.00 NMŠK 1922 – FCA Petržalka  Kormaník

23.4. 13.30 D. Lužná – Sv. Jur  Hegedüš

Prípravka PMA1 – 17. kolo

22.4. 10.15 Vrakuňa – Inter  Kurina

22.4. 14.00 Rača – D. N. Ves  Ufnár

23.4. 9.00 K. Ves – FKP Dúbravka  Štepanovský

23.4. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Domino  Marczell

23.4. 9.00 MŠK Senec – Slovan  Blaho

23.4. 13.30 FCA Petržalka – NMŠK 1922  Šusták st.

Prípravka PMB1 – 17.kolo

22.4. 11.30 Vrakuňa – Inter  Kurina

22.4. 15.15 Rača „B“ – D. N. Ves   Ufnár

23.4. 10.15 K. Ves – FKP Dúbravka  Štepanovský

23.4. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Domino   Marczell

23.4. 10.30 MŠK Senec „B“ – Slovan „B“  Blaho

23.4. 13.30 FCA Petržalka – NMŠK 1922 „B“  (R)

Prípravka PMC – 17. kolo

22.4. 9.00 Vrakuňa – Inter  Kurina

22.4. 16.30 Rača – D. N. Ves  Ufnár

23.4. 11.30 K. Ves – FKP Dúbravka  Štepanovský

23.4. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Domino  Marczell

23.4. 12.00 MŠK Senec „C“ – Slovan „C“  Blaho

23.4. 14.30 FCA Petržalka – NMŠK 1922  Šusták st.

Prípravka PMA2 – 15. kolo

22.4. 9.00 Vajnory – FA Lafranconi  Ufnár

22.4. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FA Bratislava  Malovec Ri.

22.4. 9.30 Ivanka p/D – FC Malacky  Marczell

22.4. 10.00 N. Dedinka – K. Ves „B“  Slyško

23.4. 11.00 FK Dúbravka – Domino „B“  Stolárik

Prípravka PMB2 – 15. kolo

22.4. 10.30 Vajnory „B“ – FA Lafranconi  Ufnár

22.4. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – FA Bratislava  Malovec Ri.

22.4. 11.00 Ivanka p/D – FC Malacky „B“  Marczell

22.4. 9.00 N. Dedinka – K. Ves „B“  Slyško

23.4. 9.30 FK Dúbravka – Domino „B“  Stolárik

Prípravka PMA3 – 13. kolo

22.4 10.30 FK Mariathal „C“ –  Lamač  Ťažký

22.4. 11.00 Rusovce – FCA Petržalka  Pusztai

22.4. 12.00 Scorpions – Jarovce  (R) (HP Jarovce)

23.4. 15.00 Domino „C“ – Čunovo  Štepanovský

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 2. kolo - dohrávka

18.4. 17.30 (UTOROK) Bernolákovo – Rovinka Chalka, Koštrna, AR2

Dorast SD4V – 22. kolo

22.4. 17.00 Ivanka p/D – V. Leváre  Abrman, Harajbič, Kakaščík

23.4. 10.00 Bernolákovo – CFK Pezinok  Križko, Matúš, Kravárik

23.4. 14.30 N. Dedinka – Z. Ves  Knopp, Sopata, Volek

 

DISCIPLINÁRNA KOMISIA:

Vylúčení po ČK. Disciplinárna sankcia (DS) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP:

U.č. 98: Michal Bojnanský 1249047 (NMŠK 1922 Bratislava, S5A), vylúčený za HNS, zmarenie vyloženej gólovej príležitosti úmyselnou hrou rukou mimo PU. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 stretnutie, podľa čl. 45/1,2a DP, od 10.4.2017.

U.č. 99: Róbert Machciník 1209330 (TJ Malinovo, S5A), vylúčený za podrazenie súpera nadmernou silou v súboji o loptu. DS – pozastavenie výkonu športu na 2 stretnutia, podľa čl. 45/1,2a DP, od 10.4.2017.

DS po 5. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 majstrovské stretnutie, podľa čl. 37/5a DP:   

U.č. 100:  Ľubomír Antal 1128026 (FK ŠK Danubia Hrubý Šúr, S5A), od 10.4.2017.

U.č. 101:  Juraj Fiala 1119447 (FK Družstevník Blatné, S6A), od 10.4.2017.

U.č. 102:  Martin Fiala 1142306 (FK Družstevník Blatné, S6A), od 10.4.2017.

Disciplinárne sankcie za ďalšie priestupky:

U.č. 103:  Ondrej Vittek 1214981 (ŠK Kaplná, S6A). Berie na vedomie žiadosť hráča o zmenu DS a podľa čl. 41/1, podmienečne upúšťa od výkonu zvyšku DS ( 1 stretnutie) a určuje skúšobnú dobu do 30.7.2017.

U.č. 104: Radko Blanár (FK Dúbravka, S5A ). DK začína disciplinárne konanie voči vedúcemu družstva a AT1 Radkovi Blanárovi za HNS  - hrubé urážky a vyhrážanie voči delegovanej osobe počas stretnutia FK Dúbravka - ŠK Nová Dedinka Bratislava, odohraného dňa 12.04.2017 a následné vykázanie z lavičky náhradníkov. DK BFZ dňom 13.04.2017 menovanému pozastavuje výkon funkcie do vyriešenia prípadu. Žiada Radka Blanára a klub o zaslanie písomného stanoviska k uvedenému  hrubému nešportovému správaniu v termíne do 19.04.2017.

U.č. 105: SFC Kalinkovo, MZM A. DK začína disciplinárne konanie voči klubu za vbehnutie člena realizačného tímu na HP, HNS voči rozhodcovi a nedostatočnej činnosti usporiadateľskej služby, nakoľko divák počas prestávky vnikol do kabíny rozhodcu  počas stretnutia SFC Kalinkovo – SDM Domina B v súťaži MZM A, odohraného dňa 9.04.2017. DK BFZ žiada klub o identifikáciu osoby, ktorú začínajúci rozhodca nevedel identifikovať, zaslanie písomného stanoviska k uvedenému  hrubému nešportovému správaniu a k činnosti usporiadateľov v termíne do 19.04.2017.

Odvolanie proti rozhodnutiu komisie (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, 5 alebo 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu BFZ, v lehote do 7 dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie (čl. 84 ods. 1 DP).

 

 

Prečítané: 251x
Zväzové novinky