Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto  14.–24.5. 2018 č. 25
11.05.2018, Jozef Pavlík

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 14.–24.5. 2018 č. 25

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 14.–24.5. 2018 č. 25

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 23. kolo

18.5. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – D. N. Ves ,,B“  Koštrna, Ubľanský, Lacena; Blecha

19.5. 10.30 Iskra Petržalka – Malinovo  Křivan, Šusták, Dúbravec; Minarovič

19.5. 10.30 Krasňany – Miloslavov  Lacena, Vány, Kravárik; Kroneraff

19.5. 17.00 Vajnory ,,B“ – N. Dedinka  Knopp, Rataj, Kakaščík; (D)

20.5. 17.00 Jarovce – Igram  Straka M., Samko, Abrman; Lehuta

20.5. 17.00 Ch. Grob – Danubia H. Šúr  Lacena, Bočák Jo., Dúbravec; Vnuk

20.5. 17.00 FK Dúbravka – NMŠK 1922  Chalka, Vanek, Gajdošík; Šuniar

Seniori VI. liga S6A – 16. kolo

19.5. 17.00 FK The Dragons – Z. Bystrica  Kakaščík, Takáč, Ťažký; Vnuk

20.5. 17.00 Tomášov ,,B“ – Blatné  Ubľanský, Bogdáň, Križko; Múčka

20.5. 17.00 Čataj – Ekonóm  Kuzmová, Sabo, Villalba; Žilavý

20.5. 17.00 Domino ,,B“ – Hamuliakovo  Koštrna, Knopp, Orlíková; Kroneraff

St. žiaci SZM – 31. kolo – dohrávka

16.5. 16.30 (STREDA) N. Dedinka – NMŠK 1922 ,,B”  Marczell

St. žiaci SZM – 27. kolo

19.5. 9.30 Rusovce – NMŠK 1922 ,,B“  Ubľanský

19.5. 10.00 PFA ŠTK Šamorín ,,B“ – MŠK Senec ,,C“  Bočák Jo.

19.5. 11.00 Kráľová p/S – Malinovo  Križko, Villalba

19.5. 12.00 Kalinkovo – MŠK Senec ,,B“  Chalka

19.5. 14.15 Ivanka p/D – Lamač  Križko

20.5. 9.00 FK Dúbravka – FC Petržalka ,,C“  Šusták, Villalba

20.5. 10.00 N. Dedinka – Z. Bystrica  Bogdáň

20.5. 14.30 Jarovce – Ružinov  Abrman

St. žiaci SZM – 34. kolo – dohrávka

22.5. 16.30 (UTOROK) Rusovce – N. Dedinka  Vanek

St. žiaci SZM – 24. kolo – dohrávka

23.5. 17.30 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Jarovce  Marczell, Vargová

Ml. žiaci MZM A – 21. kolo

14.5. 18.00 (PONDELOK) FA Lafranconi – Ch. Grob  Sabo

Ml. žiaci MZM A – 22. kolo

16.5. 17.00 (STREDA) Ružinov – PFA ŠTK Šamorín ,,B”  Šafárik

19.5. 10.45 Vajnory ,,B“ – Kráľová p/S  Gilbert

19.5. 11.00 Ch. Grob – Tomášov  Rataj

19.5. 12.30 Ivanka p/D – Rusovce  Villalba

19.5. 13.00 Scorpions – FA Lafranconi  Lehuta

20.5. 11.45 NMŠK 1922 ,,B“ – Malinovo  Štepanovský

Ml. žiaci MZM A – 17. kolo – dohrávka

23.5. 16.30 (STREDA) Ružinov – Vajnory ,,B“  Vány

Ml. žiaci MZM B – 25. kolo – dohrávka

15.5. 16.00 (UTOROK) Domino ,,B” – FK Dúbravka  Vargová

Ml. žiaci MZM B – 22. kolo

19.5. 9.30 FK Dúbravka – Rovinka  Šafárik

19.5. 10.30 Čunovo – MŠK Senec ,,B“  Štepanovský

19.5. 10.30 Jarovce – Vajnory  Lehuta

20.5. 9.30 Lamač – Blatné  Stolárik

20.5. 15.00 Miloslavov – Z. Bystrica  Randa

20.5. 15.00 Domino ,,B“ – Sv. Jur ,,D“  Malovec Ri. (HP Mamateyova)

Súťaže riadené BFZ

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 23. kolo

19.5. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Bernolákovo  Dúbravec, Šusták

Prípravka PMA1 – 19. kolo – dohrávka

14.5. 17.00 (PONDELOK) FC Malacky – FC ŠTK Šamorín  Michalovič

Prípravka PMA1 – 23. kolo – dohrávka

14.5. 18.30 (PONDELOK) Rača – MŠK Senec  Šusták

Prípravka PMA1 – 20. kolo

16.5. 18.00 (STREDA) FA Lafranconi – FC Malacky  Vargová

19.5. 8.45 Ivanka p/D – CFK Pezinok  Marczell

19.5. 9.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  (R) za ObFZ-v

19.5. 10.00 Rovinka – D. Lužná  Vargová

20.5. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Rača  Marczell

20.5. 10.30 MŠK Senec – Vrakuňa  Randa

Prípravka PMA1 – 24. kolo

22.5. 16.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky  Křivan

22.5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača  Malovec Ri.

22.5. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka  Takáč

22.5. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  Bogdáň

22.5. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka  Ťažký

Prípravka PMB1 – 19. kolo – dohrávka

14.5. 17.00 (PONDELOK) FC Malacky – FC ŠTK Šamorín  (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 20. kolo

16.5. 18.00 (STREDA) FA Lafranconi – FC Malacky  Stolárik

19.5. 9.45 Ivanka p/D – CFK Pezinok  Marczell

19.5. 10.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  (R) zaObFZ-v

19.5. 11.30 Rovinka – D. Lužná  Vargová

20.5. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Rača  Marczell

20.5. 12.00 MŠK Senec – Vrakuňa  Randa

Prípravka PMB1 – 24. kolo

22.5. 18.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky  Randa

22.5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača  Malovec Ro.

22.5. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka  (R)

22.5. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  Gajdošík

22.5. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka  Šusták

Prípravka PMB1 – 21. kolo

24.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – NMŠK 1922  (R)

Prípravka PMC1 – 17. kolo – dohrávka

14.5. 17.30 (PONDELOK) Rača – D. Lužná  Šusták

Prípravka PMC1 – 19. kolo - dohrávky

14.5. 18.15 (PONDELOK) FC Malacky – FC ŠTK Šamorín  Michalovič

16.5. 17.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Rovinka  Šafárik

Prípravka PMC1 – 20. kolo

19.5. 9.00 FA Lafranconi – FC Malacky  Malovec Ri.

19.5. 10.15 D. N. Ves – FKP Dúbravka  Stolárik

19.5. 10.45 Ivanka p/D – CFK Pezinok  Marczell

19.5. 11.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  (R) za ObFZ-v

19.5. 13.00 Rovinka – D. Lužná   Vargová

20.5. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Rača  Marczell

20.5. 13.00 MŠK Senec – Vrakuňa  Randa

Prípravka PMC1 – 24. kolo

22.5. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

22.5. 17.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky  Křivan

22.5. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača  Malovec Ri.

22.5. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka  Takáč

22.5. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  Bogdáň

22.5. 17.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka  Ťažký

22.5. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – D. N. Ves  (R)

Prípravka PMA2 – 18. kolo

17.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Domino ,,B”  Sabo

19.5. 9.00 Vajnory – Miloslavov  Gilbert

19.5. 9.00 Z. Bystrica – NMŠK 1922 ,,B“  Ťažký

19.5. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Křivan

Prípravka PMA2 – 11. kolo

22.5. 18.00 (UTOROK) Miloslavov – Vajnory  Marczell

22.5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 ,,B“ – Z. Bystrica  Štepanovský

22.5. 18.00 (UTOROK) Domino ,,B“ – Inter ,,B“  Vargová

22.5. 18.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Stolárik

Prípravka PMB2 – 18. kolo

17.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Domino ,,B”  Sabo

19.5. 9.00 Vajnory ,,B“ – Miloslavov  Rataj

19.5. 10.15 Z. Bystrica – NMŠK 1922 ,,B“  Ťažký

19.5. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Samko

Prípravka PMB2 – 11. kolo

22.5. 17.00 (UTOROK) Miloslavov – Vajnory ,,B“  Marczell

22.5. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 ,,B“ – Z. Bystrica  Štepanovský

22.5. 17.00 (UTOROK) Domino ,,B“ – Inter ,,B“  Vargová

22.5. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Stolárik

Prípravka PMC2 – 18. kolo

19.5. 14.30 Báhoň – Kalinkovo  (R)

19.5. 17.00 Inter ,,B“ – N. Dedinka  Stolárik

20.5. 11.00 Závod – Stupava  (R) za ObFZ-v

20.5. 11.00 Malinovo – Bernolákovo  Vargová

Prípravka PMC2 – 22. kolo

22.5. 18.00 (UTOROK) Závod – Rohožník  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Stupava – Bernolákovo  (R) za ObFZ-v

22.5. 18.00 (UTOROK) Inter ,,B“ – Malinovo  Sabo

Prípravka PMA3 – 16. kolo

19.5. 9.00 FC ŠTK Šamorín ,,B“ – Rusovce  (R)

19.5. 9.30 Lamač – Domino ,,C“  Vanek

20.5. 8.30 FC Petržalka ,,B“ – Čunovo  Malovec Ro.

20.5. 10.00 Jarovce – FK Mariathal  Abrman

Prípravka PMA3 – 13. kolo

24.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Jarovce  Randa

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 19. kolo

19.5. 14.00 Rovinka – N. Dedinka  Bočák, Chalka, Vargová

Prečítané: 180x